Vasárnapi sport: Barcelona-Atletico és Manchester City-Tottenham

Labdarúgás mellett többek között kézilabda és kosárlabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
12.45: Újpest FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
15.15: Diósgyőri VTK–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
17.45: Ferencvárosi TC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport)

NB II
17. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00: Budafoki MTE–Kolorcity Kazincbarcika SC
13.00: Soroksár SC–Vasas FC
13.00: BFC Siófok–Credobus Mosonmagyaróvár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Pécsi MFC
17.00: ETO FC Győr–FC Ajka
17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr
17.00: Budapest Honvéd–BVSC-Zugló
17.00: Tiszakécskei LC–Aqvital FC Csákvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
15.00: Bournemouth–Aston Villa
15.00: Chelsea–Brighton (Tv: Spíler1)
15.00: Liverpool–Fulham (Tv: Match4)
15.00: West Ham United–Crystal Palace
17.30: Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
13.00: Le Havre–PSG (Tv: Match4)
15.00: Brest–Clermont
15.00: Monaco–Montpellier
15.00: Toulouse–Lorient
17.05: Lille–Metz
20.45: Olympique Marseille–Rennes

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30: Mainz–Freiburg (Tv: Arena4)
17.30: Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund (Tv: Match4)
19.30: Augsburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA 2.
15. FORDULÓ
13.30: Hertha–Elversberg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
12.30: Lecce–Bologna (Tv: Sport2)
15.00: Fiorentina–Salernitana (Tv: Sport2)
15.00: Udinese–Verona
18.00: Sassuolo–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Napoli–Internazionale (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
14.00: Mallorca–Alavés (Tv: Spíler2)
16.15: Almería–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
17. FORDULÓ
17.00: Topolyai SC–Radnicski Nis

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, ELITKÖR
3. FORDULÓ
C-CSOPORT (LISSZABON)
16.00: Haladás VSE–KMF Loznica-Grad 2018 (szerb)
19.30: Sporting CP (portugál)–Anderlecht (belga)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
19.00: Houston Texans–Denver Broncos
19.00: New England Patriots–Los Angeles Chargers
19.00: New Orleans Saints–Detroit Lions (Tv: Arena4)
19.00: New York Jets–Atlanta Falcons
19.00: Pittsburgh Steelers–Arizona Cardinals
19.00: Tennessee Titans–Indianapolis Colts
19.00: Washington Commanders–Miami Dolphins
22.05: Tampa Bay Buccaneers–Carolina Panthers
22.25: Los Angeles Rams–Cleveland Browns
22.25: Philadelphia Eagles–San Francisco 49ers (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Green Bay Packers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
8.00: valenciai maratoni (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
9.00: Grand Slam-verseny, 2. nap, Tokió (Tv: Sport1)

GOLF
PGA TOUR
17.30: Hero World Challenge, Bahama-szigetek, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: FEHA19–DVTK Jegesmedvék
18.30: DEAC–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (GÖTEBORG)
15.30: Horvátország–Kína
18.00: Szenegál–Svédország
E-CSOPORT (HERNING)
18.00: Románia–Szerbia
20.30: Chile–Dánia
3. FORDULÓ
C-CSOPORT (STAVANGER)
18.00: Grönland–Ausztria
20.30: Norvégia–Dél-Korea (Tv: M4 Sport)
G-CSOPORT (FREDERIKSHAVN)
15.30: Ukrajna–Kazahsztán
18.00: Brazília–Spanyolország (Tv: M4 Sport+)
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
14.00: FTC-Green Collect–BSV Bern (svájci) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
15.30: NHSZ-Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
17.00: TARR KSC Szekszárd–Sopron Basket
17.30: DVTK Hun-Therm–SERCO UNI Győr
18.00: NKA Universitas Pécs–Vasas Akadémia

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
15.00: Dág KSE–MÁV Előre Foxconn
17.00: GreenPlan-VRCK–DEAC
17.00: Fino Kaposvár–Pénzügyőr SE
17.00: Dunaújvárosi KSE–MAFC-BME
18.00: Vidux-Szegedi RSE–Kecskeméti RC

SZNÚKER
UK CHAMPIONSHIP, YORK
13.45: döntő (Tv: Eurosport2)
21.15: döntő (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
VILÁGKUPAVERSENYEK
Alpesi sí
18.45 és 20.15: férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)
Északi összetett
8.50: férfi ugrás, HS140, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
11.25: férfi sífutás, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
Hódeszka
10.40: krossz csapatverseny, Les Deux Alpes (Tv: Eurosport2)
Sífutás
9.50: női 4x7.5 km-es váltó, Gällivare (Tv: Eurosport1)
12.00: férfi 4x7.5 km-es váltó, Gällivare (Tv: Eurosport1)
Sílövészet
15.45: férfi üldözőverseny, Östersund (Tv: Eurosport1)
Síugrás
16.45: férfiverseny, HS140, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi világkupa, egyben világbajnoki válogató, Madeira

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók