Szombati sport: Valencia-Barcelona, Körmend-Falco és darts-vb

Labdarúgás mellett többek között kosárlabda, ökölvívás és úszás is a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
12.30: Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
17.30: Diósgyőri VTK–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
16.00: Bournemouth–Luton
16.00: Chelsea–Sheffield United (Tv: Match4)
16.00: Manchester City–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–Fulham
18.30: Burnley–Everton (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
22. FORDULÓ
13.30: Ipswich–Norwich (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ
17.00: Le Havre–Nice
21.00: Lens–Reims (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
15.30: Darmstadt–Wolfsburg
15.30: Mainz–Heidenheim
15.30: VfL Bochum–Union Berlin
18.30: RB Leipzig–Hoffenheim (Tv: Match4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
13.00: Hertha BSC–Osnabrück (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
15.00: Lecce–Frosinone (Tv: Sport2)
18.00: Napoli–Cagliari (Tv: Sport2)
20.45: Torino–Empoli (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
17. FORDULÓ
14.00: Celta Vigo–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2)

FUTSAL
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.30: Magyarország–Koszovó

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
15. FORDULÓ
19.00: Cincinnati Bengals–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
22.30: Indianapolis Colts–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)
Vasárnap, 2.15: Detroit Lions–Denver Broncos (Tv: Arena4)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.30 (Tv: Sport1)
1. forduló
Lee Evans (angol)–Sandro Eric Sosing (Fülöp-szigeteki)
Connor Scutt (angol)–Krzysztof Kciuk (lengyel)
Jules van Dongen (amerikai)–Darren Penhall (ausztrál)
2. forduló
Dave Chisnall (angol, 11.)–Cameron Menzies (skót)/Rusty-Jake Rodriguez (osztrák)

20.00 (Tv: Sport1)
1. forduló
Jamie Hughes (angol)–David Cameron (kanadai)
Keane Barry (ír)–Reynaldo Rivera (Fülöp-szigeteki)
Scott Williams (angol)–Muramacu Haruki (japán)
2. forduló
Gary Anderson (skót, 21.)–Simon Whitlock (ausztrál)/Paolo Nebrida (Fülöp-szigeteki)

GOLF
PGA TOUR
19.00: PNC Championship apa-fiú gálaverseny, Orlando, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
U20-AS DIVÍZIÓ I/A-VB (TÜSKECSARNOK)
5. FORDULÓ
16.00: Magyarország–Franciaország
NŐI TORNA, VASAS JÉGCENTRUM
3. FORDULÓ
16.30: Magyarország–Franciaország

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
15.00: Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport+)
18.00: Atomerőmű SE–MVM-OSE Lions
18.00: Kometa Kaposvári KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–DEAC
19.00: NKA Universitas Pécs–NHSZ-Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
18.00: Vasas Akadémia–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
19.00: TFSE-MTK–VBW CEKK Cegléd

ÖKÖLVÍVÁS
100. Papp László magyar bajnokság (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok), döntők

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
14.00: TFSE–Vidux-Szegedi RSE
18.00: MEAFC-Peka Bau–Pénzügyőr SE
Női Extraliga, alapszakasz, 8. forduló
17.00: UTE–MÁV Előre Foxconn

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Szöul

SZNÚKER
14.30: Skót nyílt bajnokság, Edinburgh, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.45: Skót nyílt bajnokság, Edinburgh, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
VILÁGKUPAVERSENYEK
Alpesi sí
10.15: női lesiklás, Val d’Isere (Tv: Eurosport1)
11.45: férfi lesiklás, Val Gardena (Tv: Eurosport1)
Északi összetett
9.05: férfi ugrás, HS98, Ramsau (Tv: Eurosport1)
Északi összetett
9.05: férfi ugrás, HS98, Ramsau (Tv: Eurosport1)
10.25: női ugrás, HS98, Ramsau (Tv: Eurosport2)
13.50: női 5 km futás, Ramsau (Tv: Eurosport1)
15.30: férfi 7.5 km futás, Ramsau (Tv: Eurosport1)
Hódeszka
18.00: párhuzamos óriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo (Tv: Eurosport1)
Sífutás
11.05: női síatlon, Trondheim (Tv: Eurosport2)
13.30: férfi síatlon, Trondheim (Tv: Eurosport2)
Sílövészet
12.30: női üldözéses, Lenzerheide (Tv: Eurosport2)
14.25: férfi üldözéses, Lenzerheide (Tv: Eurosport1)
Síugrás
16.00: férfiverseny, HS140, Engelberg (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
Győr Open, olimpiai kvalifikációs verseny

VÍZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Magyarország–Kína, Eger

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók