Szombati sport: Szoboszlai és a Liverpool a Manchester City-hez látogat

Időmérőt rendeznek az F1-es szezonzárón Abu-Dzabiban, a magyar női kézilabda-válogatott pedig a hollandok ellen bizonyíthat.


 FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
B-CSOPORT
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Zorja Luhanszk (ukrán)

NB I
14. FORDULÓ
14.45: Kisvárda Master Good–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) 
17.00: ZTE FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
19.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 

NB III
17. FORDULÓ
DÉLKELETI CSOPORT
13.00: Szeged II–Hódmezővásárhely

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
13.30: Manchester City–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–West Ham United
16.00: Luton–Crystal Palace
16.00: Newcastle United–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Nottingham–Brighton
16.00: Sheffield United–Bournemouth (Tv: Match4)
18.30: Brentford–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00: Clermont–Lens
21.00: Strasbourg–Olympique Marseille (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Mönchengladbach (Tv: Arena4)
15.30: Freiburg–Darmstadt
15.30: Union Berlin–Augsburg
15.30: Werder Bremen–Bayer Leverkusen
15.30: Wolfsburg–RB Leipzig
18.30: Eintracht Frankfurt–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
15.00: Salernitana–Lazio (Tv: Sport2)
18.00: Atalanta–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Fiorentina (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
14.00: Rayo Vallecano–Barcelona (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Almería (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
15. FORDULÓ
17.30: Dinamo Zagreb–NK Osijek

SZERB SZUPERLIGA
16. FORDULÓ
16.00: Partizan–Topolyai SC 

SZLOVÁK NIKÉ LIGA
15. FORDULÓ
15.00: DAC–Zlaté Moravce-Vráble 
15.00: Zilina–Kosice

NŐI NB I
12. FORDULÓ
12.00: DVTK–FTC
13.00: Astra–Szent Mihály
13.00: Győr–Soroksár
13.30: Puskás Akadémia–Szekszárd
16.00: MTK–Haladás

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00: Louisville–Kentucky (Tv: Match4)
21.30: Oklahoma State–BYU (Tv: Match4)

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ, ABU-DZABI
11.30: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00: Hollandia–Magyarország, Rotterdam (Tv: M4 Sport+) 
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00: BSV Bern (svájci)–FTC-Green Collect, Gümligen
FÉRFI NB I
17.00: CYEB-Budakalász–HSA NEKA
18.00: OTP Bank-Pick Szeged–Dabas KC
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–PLER-Budapest
18.00: Telekom Veszprém–Carbonex-Komló

MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIAI NAGYDÍJ, VALENCIA
8.30: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.15: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
12.45: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, sprintfutam
SZUPERKROSSZ
9.30: vb-futam, Ausztrália (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
13.30: DEAC–MEAFC-Miskolc
14.00: MÁV Előre Foxconn–Vidux-Szegedi RSE
15.00: MAFC-BME–Dág KSE
19.00: Pénzügyőr SE–Dunaújvárosi KSE
Női Extraliga, alapszakasz, 6. forduló
18.00: MÁV Előre Foxconn–DVTK Ongropack

SZNÚKER
UK CHAMPIONSHIP, YORK
14.00: 1. forduló (Tv: Eurosport2)
20.00: 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
VILÁGKUPAVERSENYEK
Alpesi sí
18.45: női óriás-műlesiklás, Killington, 2. futam (Tv: Eurosport1)
Északi összetett
8.50: férfi ugrás, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport1)
14.05: férfi sífutás, Ruka (Tv: Eurosport1)
Sífutás
10.00: női 10 kilométeres klasszikus stílusú verseny, Ruka (Tv: Eurosport1)
12.00: férfi 10 kilométeres klasszikus stílusú verseny, Ruka (Tv: Eurosport2)
Sílövészet
12.15: vegyes páros, Östersund (Tv: Eurosport1)
14.45: vegyes váltó, Östersund (Tv: Eurosport1)
Síugrás
16.00: férfi HS142, Ruka (Tv: Eurosport1)
Szabadstílusú sí
11.15: slopestyle, Stubai (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
11.30: KSI–Szegedi VE
11.30: PannErgy-Miskolci VLC–UVSE
16.00: Szolnoki Dózsa Praktiker–Kaposvári VK
17.00: BVSC-Zugló–Metalcom Szentes
18.00: Tigra-ZF-Eger–PVSK-Mecsek Füszért
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00: Dunaújváros–Alimosz (görög)
C-CSOPORT
13.00: Mataró (spanyol)–Tigra-ZF-Eger
16.30: FTC-Telekom–Etnikosz (görög)
NŐI EUROKUPA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.30: Pallanuoto Trieste–BVSC-Zugló

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók