Szombati sport: NBI, topligák és futam Bahreinben

Labdarúgás mellett többek között autósport és kézilabda is a bőséges kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
12.30: Debreceni VSC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+)
14.30: Kisvárda Master Good–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport+)
18.45: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport)

NB III
18. FORDULÓ
ÉSZAKNYUGATI CSOPORT
14.00: Gyirmót II–III. kerületi TVE

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
16.00: Brentford–Chelsea (Tv: Spíler2)
16.00: Everton–West Ham United
16.00: Fulham–Brighton
16.00: Newcastle United–Wolverhampton
16.00: Nottingham Forest–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Tottenham–Crystal Palace (Tv: Match4)
18.30: Luton–Aston Villa (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
35. FORDULÓ
13.30: Huddersfield–Leeds United (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
17.00: Reims–Lille
21.00: Clermont–O. Marseille (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30: Darmstadt–Augsburg
15.30: Heidenheim–Eintracht Frankfurt
15.30: Mainz–Mönchengladbach
15.30: Union Berlin–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
15.30: Bochum–RB Leipzig
18.30: Wolfsburg–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
15.00: Udinese–Salernitana (Tv: Sport2)
18.00: Monza–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Torino–Fiorentina (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
14.00: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
16.15: Rayo Vallecano–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Las Palmas (Tv: Spíler2)
20.45: Valencia–Real Madrid (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
23. FORDULÓ
16.00: Topolyai SC–Crvena zvezda

SZLOVÁK NIKÉ LIGA
22. FORDULÓ
17.00: DAC–Zilina

NŐI NB I
13. FORDULÓ
11.00: Fehérvár–Astra Hungary
11.00: Haladás–Budaörs
14.00: FTC–MTK
14.00: Győr–Diósgyőr
14.00: Szekszárd–Soroksár
14.00: Szent Mihály–Puskás Akadémia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Fedett pályás világbajnokság, Glasgow

CSELGÁNCS
13.00: 2. nap, Grand Slam-verseny, Taskent (Tv: Sport2)

DARTS
UK OPEN
13.00 és 20.00: 2. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
BAHREINI NAGYDÍJ, SZAHÍR
10.05: F3, futam (Tv: M4 Sport)
16.00: F1, futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
15.30: Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Corona Brasov (romániai)–UTE

KERÉKPÁR
11.10: Strade Bianche egynapos országúti kerékpáros-verseny (Valter Attila, Fetter Erik)

KÉZILABDA
NŐI EUROKUPA
4. FORDULÓ
16.30: Svájc–Magyarország, Gümligen
FÉRFI NB I
18.00: Balatonfüredi KSE–OTP Bank-Pick Szeged
18.00: Csurgói KK–CYEB-Budakalász
18.00: Carbonex-Komló–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–FTC-Green Collect
NŐI NB I
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Kozármisleny KA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00: Arconic-Alba Fehérvár–Atomerőmű SE
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC
18.00: Egis Körmend–MVM-OSE Lions
18.00: DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: NHSZ-Szolnoki Olajbányász–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
19.00: NKA Universitas Pécs–SZTE-Szedeák
NŐI NB I
16.30: DVTK Hun-Therm–Vasas Akadémia
18.00: VBW CEKK Cegléd–BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós
18.00: Tarr KSC Szekszárd–E.ON ELTE BEAC
19.00: TFSE-MTK–Serco Uni Győr
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00: Miami Heat–Utah Jazz (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: GreenPlan-VRCK–Kecskeméti RC
18.00: MEAFC-Peka Bau–DEAC
18.00: Fino Kaposvár–TFSE
18.00: Vidux-Szegedi RSE–MÁV Előre Foxconn
NŐI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA, NÉGYES DÖNTŐ, MARIBOR
ELŐDÖNTŐ
15.30: HAOK Mladost Zagreb (horvát)–Békéscsabai RSE
18.00: Calcit Volley (szlovén)–OK Nova KBM Branik Maribor (szlovén)

SPORTLÖVÉSZET
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS LÉGFEGYVERES EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
8.35: férfi légpuskacsapat
11.00: női légpisztolycsapat
13.30: női légpuskacsapat
16.00: férfi légpisztolycsapat

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ, 1. FORDULÓ
16.00: Szolnoki Dózsa Praktiker–Genesys OSC Újbuda
17.00: BVSC-Zugló–Kaposvári VK
17.00: Szegedi VE–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: EPS-Honvéd–A-Híd VasasPlaket
ALSÓHÁZ, 1. FORDULÓ
11.30: KSI SE–Pannergy-Miskolci-VLC
13.00: UVSE–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: Metalcom-Szentes–Tigra-ZF-Eger

A lelevíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók