Szombati sport: magyar-norvég kézimeccs, topligák és NB I

Labdarúgás mellett többek között kézilabda és kosárlabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ
13.00: Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport)
15.30: Diósgyőri VTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
17.45: Kecskeméti TE–Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)

NB III
20. FORDULÓ
ÉSZAKKELETI CSOPORT
14.00: DVSC II–Gyöngyös

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
16.00: Burnley–Brentford
16.00: Luton Town–Nottingham Forest
18.30: Fulham–Tottenham (Tv: Match4)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.15: Wolverhampton–Coventry (II) (Tv: Spíler1)
18.30: Manchester City–Newcastle United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
38. FORDULÓ
13.30: Swansea City–Cardiff City (Tv: Match4)
16.00: West Bromwich Albion–Bristol City (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.00: Nantes–Strasbourg
21.00: Lens–Nice (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
15.30: Darmstadt–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Heidenheim–Mönchengladbach
15.30: Mainz–VfL Bochum
15.30: Union Berlin–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–Augsburg
18.30: Hoffenheim–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
13.00: Nürnberg–St. Pauli (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
15.00: Monza–Cagliari
15.00: Udinese–Torino (Tv: Sport2)
18.00: Salernitana–Lecce (Tv: Sport2)
20.45: Frosinone–Lazio (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
14.00: Mallorca–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Girona (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Alavés (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
26. FORDULÓ
18.00: Szpartak Szubotica–Topolyai SC

SZLOVÁK NIKÉ LIGA
RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
17.30: DAC–Zilina

NŐI NB I
15. FORDULÓ
14.00: Haladás–Szent Mihály
14.00: Puskás Akadémia–Fehérvár
14.00: Soroksár–DVTK
14.00: Szekszárd–MTK

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
Vasárnap, 1.00: NASCAR Truck Series, 4. futam, Bristol (Tv: Arena4)

GOLF
PGA TOUR
19.00: The Players Championship, Jacksonville, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
NEGYEDDÖNTŐ 5. MÉRKŐZÉS (HA SZÜKSÉGES)
17.30: FTC-Telekom–DEAC
17.30: Corona Brasov (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Gyergyói HK (romániai)–UTE
17.40: Budapest JAHC–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 7. MÉRKŐZÉS (HA SZÜKSÉGES)
17.30: Hydro Fehérvár AV19–HC Pustertal Wölfe (olasz)

KÉZILABDA
FÉRFI OLIMPIAI SELEJTEZŐ
3. CSOPORT (TATABÁNYA)
2. FORDULÓ
17.00: Portugália–Tunézia
19.30: Norvégia–Magyarország (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Brest Bretagne (francia), Érd (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–CS Gloria Bistrita-Nasaud (román)
NŐI NB I
16.00: Győri Audi ETO KC–Moyra-Budaörs
18.00: DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, GYŐR
Elődöntők
FÉRFI NB I
17.00: Arconic-Alba Fehérvár–DEAC
18.00: SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–NHSZ-Szolnoki Olajbányász
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület-Sopron KC
18.00: Kometa Kaposvári KK-MVM-OSE Lions
19.00: NKA Universitas Pécs–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

RÖGBI
Centenárumi mérkőzés az Albert Kupáért
12.00: Magyarország–Cambridge University, Budapest Rugby Center

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, negyeddöntő, 1. mérkőzések
18.00: DEAC–Pénzügyőr SE
18.00: GreenPlan-VRCK–MAFC-BME
18.00: MÁV Előre Foxconn–Kecskeméti RC
18.00: Dág KSE–Fino Kaposvár
A 9–12. helyért
17.30: MEAFC-Peka Bau–TFSE
Női Extraliga, elődöntő, 1. mérkőzés
16.00: Vasas Óbuda–MÁV Előre Foxconn

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Rotterdam
13.30: döntők

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres országos bajnokság, Százhalombatta

TENISZ
21.30: ATP 1000-es torna, Indian Wells, elődöntő (Tv: Match4)
Kiskút Open challenger-torna, Székesfehérvár

VÍVÁS
Világkupaverseny, St. Niklaas
10.00: Nők kard, 64-es tábla
Grand Prix-verseny, Washington
14.00: férfi tőr, selejtező, 14

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ, 2. FORDULÓ
Genesys OSC Újbuda–EPS-Honvéd
BVSC-Zugló–FTC-Telekom Waterpolo
Kaposvári VK–A-Híd VasasPlaket
Szolnoki Dózsa Praktiker–Szegedi VE
ALSÓHÁZ, 2. FORDULÓ
Metalcom-Szentes–KSI
11.30: UVSE–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Tigra-ZF-Eger

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images 

Videók