Szombati sport: Gulácsiék a Bayern, Kerkezék a Manchester City ellen bizonyíthatnak

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, jégkorong és kosárlabda a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

NB I
22. FORDULÓ
12.30: Zalaegerszegi TE FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)
15.00: Diósgyőri VTK–Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 
17.30: Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
16.00: Aston Villa–Nottingham (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton–Everton
16.00: Crystal Palace–Burnley
16.00: Manchester United–Fulham (Tv: Match4)
18.30: Bournemouth–Manchester City (Tv: Spíler1)
21.00: Arsenal–Newcastle United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
34. FORDULÓ
13.30: Hull City–West Bromwich Albion (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
17.00: Lorient–Nantes
21.00: Strasbourg–Brest

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30: Mönchengladbach–Bochum
15.30: Union Berlin–Heidenheim
15.30: VfB Stuttgart–1. FC Köln (Tv: Arena4)
15.30: Werder Bremen–Darmstadt
18.30: Bayern München–RB Leipzig (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.30: Braunschweig–Hertha BSC (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
15.00: Sassuolo–Empoli (Tv: Sport1)
18.00: Salernitana–Monza (Tv: Sport1)
20.45: Genoa–Udinese (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
14.00: Granada–Valencia (Tv: Spíler2)
16.00: Barcelona–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Alavés–Mallorca (Tv: Spíler2)
21.00: Almería–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
22. FORDULÓ
18.30: Zseleznicsar Pancsevo–Topolyai SC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Puszan–férfi elődöntők, női döntő

AUTÓSPORT
20.00: NASCAR, Truck Series, 2. futam: FR8 208 (Tv: Match4)
23.00: NASCAR, XFinity Series, 2. futam: Raptor King of Tough 250 (Tv: Match4)

GOLF
23.00: PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DEAC

KERÉKPÁR
11.50: UAE Tour, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)
13.30: Het Nieuwsblad (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
15.30: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport+)
17.00: CYEB-Budakalász–Balatonfüredi KSE
18.00: HSA NEKA–Csurgói KK
18.00: Dabas KC–Mol Tatabánya KC
18.00: QHB Eger–PLER-Budapest
18.00: OTP Bank-Pick Szeged–Fejér-B.Á.L. Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: SERCO UNI Győr–NKA Universitas Pécs
18.00: DVTK Hun-Therm–TFSE-MTK
18.00: Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd (Tv: M4 Sport+)
18.00: Vasas Akadémia–TARR KSC Szekszárd
19.00: E.ON ELTE BEAC–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30: New York Knicks–Boston Celtics (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
17.00: SuperEnduro, vb-sorozat, 6. futam, Szófia (Tv: Sport2)
Vasárnap, 3.00: Superbike, 1. futam, SBK, Superpole Race (Tv: Arena4)
Vasárnap, 4.30: Superbike, 1. futam, SSP, 2. verseny (Tv: Arena4)
Vasárnap, 6.00: Superbike, 1. futam, SBK, 2. verseny (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
15.00: MAFC-BME–Vidux-Szegedi RSE
19.00: Pénzügyőr SE–TFSE

SZNÚKER
20.00: The Players Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)

UFC
FIGHT NIGHT, MEXIKÓVÁROS
Vasárnap, 4.00: Brandon Moreno–Brandon Royal (Tv: Sport2)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók