Szombati sport: EB-csoportkör sorsolás és Magyarország-Kamerun

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, kosárlabda és tenisz a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
13.00: Kecskeméti TE–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
15.30: Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Kisvárda Master Good–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+)

EURÓPA-BAJNOKSÁG
18.00: a csoportkör sorsolása, Hamburg (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
16.00: Arsenal–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
16.00: Brentford–Luton (Tv: Match4)
16.00: Burnley–Sheffield United
18.30: Nottingham–Everton (Tv: Spíler1)
21.00: Newcastle United–Manchester United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
19. FORDULÓ
13.30: West Bromwich Albion–Leicester City (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
17.00: Lens–Lyon
21.00: Nantes–Nice (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Union Berlin (Tv: Arena4)
15.30: Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: RB Leipzig–Heidenheim
15.30: Bochum–Wolfsburg
18.30: VfB Stuttgart–Werder Bremen (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA 2.
15. FORDULÓ
13.00: Nürnberg–Düsseldorf (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
15.00: Genoa–Empoli (Tv: Sport1)
18.00: Lazio–Cagliari (Tv: Sport1)
20.45: Milan–Frosinone (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
14.00: Girona–Valencia (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
18.30: Real Madrid–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Osasuna–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
17. FORDULÓ
15.00: NK Osijek (Eszék)–Rijeka

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
16. FORDULÓ
15.00: Banská Bystrica–DAC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00: Texas–Oklahoma State (Tv: Match4)

CSELGÁNCS
7.30: Grand Slam-verseny, 1. nap, Tokió (Tv: Sport1)

GOLF
PGA TOUR
20.00: Hero World Challenge, Bahama-szigetek, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
15.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Budapest JAHC, Jászberény
OSZTRÁK LIGA
17.30: Hydro Fehérvár AV19–HC Innsbruck (osztrák)
SVÉD BAJNOKSÁG
18.00: Lulea–Vaxjö (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT (HELSINGBORG)
18.00: Paraguay–Montenegró (Tv: M4 Sport)
20.30: MAGYARORSZÁG–Kamerun (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT (STAVANGER)
15.30: Szlovénia–Angola
18.00: Izland–Franciaország
F-CSOPORT (HERNING)
18.00: Irán–Németország
20.30: Lengyelország–Japán
H-CSOPORT (FREDERIKSHAVN)
15.30: Csehország–Argentína
18.00: Kongó–Hollandia
FÉRFI NB I
17.00: CYEB-Budakalász–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: PLER-Budapest–Balatonfüredi KSE
18.00: QHB Eger–Carbonex-Komló
18.00: Telekom Veszprém–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.30: Mol Tatabánya KC–Csurgói KK

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Kometa Kaposvári KK–SZTE-Szedeák
18.00: Egis Körmend–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Zalakerámia ZTE KK–DEAC
19.00: NKA Universitas Pécs–MVM-OSE Lions
19.30: Arconic-Alba Fehérvár–Sopron KC
NŐI NB I
18.00: VBW CEKK Cegléd–E.ON ELTE BEAC
19.00: TFSE-MTK–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
NBA, ALAPSZAKASZ
22.00: Los Angeles Clippers–Golden State Warriors (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
16.30: Swietelsky-Békéscsaba–Vasas Óbuda (Tv: M4 Sport+)
18.00: MÁV Előre Foxconn–Fatum-Nyíregyháza
18.00: DVTK Ongropack–Kaposvári NRC
19.00: UTE–Szent Benedek RA

SZNÚKER
UK CHAMPIONSHIP, YORK
13.45: elődöntő (Tv: Eurosport2)
21.15: elődöntő (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
VILÁGKUPAVERSENYEK
Alpesi sí
17.50 és 20.15: női óriás-műlesiklás, Tremblant (Tv: Eurosport1)
18.30: férfi lesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)
Északi összetett
9.40: női ugrás, HS98, Lillehammer (Tv: Eurosport2)
10.50: férfi ugrás, HS98, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
13.20: női sífutás, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
13.55: férfi sífutás, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
Sífutás
9.30: női 10 km szabadstílusú, Gällivare (Tv: Eurosport1)
11.45: férfi 10 km szabadstílusú, Gällivare (Tv: Eurosport1)
Sílövészet
14.35: férfi sprint, Östersund (Tv: Eurosport1)
Síugrás
11.50: női verseny, HS98, Lillehammer (Tv: Eurosport2)
16.45: férfiverseny, HS98, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

TENISZ
U21-ES ATP-VB, DZSIDDA
18.00: döntő (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, AUSTIN
Vasárnap 1.00: Beneil Dariush–Arman Tsarukyan (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi világkupa, egyben világbajnoki válogató, Madeira

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
11.00: A-Híd VasasPlaket–Kaposvári VK
11.30: PannErgy-Miskolci VLC–KSI
15.00: Genesys-OSC Újbuda–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport+)
16.00: Szolnoki Dózsa Praktiker–UVSE
17.00: BVSC-Zugló–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: Tigra-ZF-Eger–Szegedi VE
19.00: EPS-Honvéd–Metalcom Szentes

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók