Szombati sport: Döntők az Australian Openen, pályán a Real Madrid és a Barcelona

Labdarúgás mellett többek között tenisz és kézilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MECCSEI
11.00: Samorin (szlovák)–Puskás Akadémia
13.00: MTK Budapest–MFK Dukla Banská Bystrica (Besztercebánya, szlovák)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT (AZ ELSŐ OSZTÁLYÚ CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI ÉS A TELEVÍZIÓS KÖZVETÍTÉSEK)
13.30: Ipswich Town (II.)–Maidstone (VI.) (Tv: Spíler1)
16.00: Everton–Luton Town (Tv: Spíler1)
16.00: Sheffield United–Brighton & Hove Albion
20.00: Fulham–Newcastle United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
29. FORDULÓ
14.30: QPR–Huddersfield (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
19. FORDULÓ
17.00: Nice–Metz (Tv: Match4)
21.00: O. Marseille–Monaco (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLGA
19. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Hoffenheim–Heidenheim
15.30: VfB Stuttgart–RB Leipzig (Tv: Match4)
15.30: Werder Bremen–Freiburg
15.30: Wolfsburg–1. FC Köln
18.30: Bayer Leverkusen–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
13.00: Wehen–Hertha BSC (Tv: Arena4)
20.30: Düsseldorf–St. Pauli (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
22. FORDULÓ
15.00: Atalanta–Udinese (Tv: Sport1)
18.00: Juventus–Empoli (Tv: Sport1)
20.45: Milan–Bologna (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
14.00: Real Sociedad–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.00: Las Palmas–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: FC Barcelona–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Mallorca–Real Betis (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
20. FORDULÓ
14.50: NK Osjiek (Eszék)–Rudes

ROMÁN SUPERLIGA
23. FORDULÓ
13.00: UTA Arad–Sepsi OSK

SKÓT PREMIERSHIP
23. FORDULÓ
13.30: St. Mirren–Rangers (Tv: Match4)

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA (ELEFÁNTCSONTPART)
NYOLCADDÖNTŐ
18.00: Angola–Namíbia
21.00: Nigéria–Kamerun

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, ELŐDÖNTŐ
14.30: Dunaújvárosi Acélbikák–Hydro Fehérvár AV19
18.00: BJAHC–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00: NEKA–Praktiker-Vác
17.00: MTK Budapest–Kozármisleny KA
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Győri Audi ETO KC
18.00: Tappe-Békéscsabai Előre NKSE–Moyra-Budaörs
18.00: Vasas SC–Alba Fehérvár KC
18.00: DVSC Schaeffler–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
15.30: NHSZ-Szolnoki Olajbányász–Arconic-Alba Fehérvár
18.00: Atomerőmű SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Sopron KC–Kometa Kaposvári KK
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend
18.00: MVM-OSE Lions–SZTE-Szedeák
19.00: DEAC–NKA Universitas Pécs
NŐI NB I
17.00: SERCO UNI Győr–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00: VBW CEKK Cegléd–DVTK Hun-Therm
18.00: NKA Universitas Pécs–TARR KSC Szekszárd
19.00: E.ON ELTE BEAC–Sopron Basket
19.00: TFSE-MTK–Vasas Akadémia

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
15.00: Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
15.00: MAFC-BME–TFSE
18.00: Vidux-Szegedi RSE–GreenPlan-VRCK
18.00: MÁV Előre Foxconn–DEAC
Női Extraliga, alapszakasz, 13. forduló
18.00: DVTK Ongropack–MÁV Előre Foxconn
19.00: Újpesti TE–Kaposvári NRC

SÍUGRÁS
14.00: Sírepülő-világbajnokság, Kulm Bad Mitterndorf/Tauplitz

TENISZ
5.00: Australian Open, férfi páros, döntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, női egyes, döntő (Tv: Eurosport1)

VITORLÁZÁS
Vitorlázó ILCA 7 világbajnokság, Adelaide

A televíziók a műsorváltoztatás jogát fenntarták!

Borítókép: Getty Images

Videók