Szombati sport: Crystal Palace-Liverpool és Borussia Dortmund–RB Leipzig

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, kosárlabda és darts a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
16. FORDULÓ
13.15: MTK Budapest–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
15.45: ZTE FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30: Crystal Palace–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton–Burnley (Tv: Match4)
16.00: Manchester United–Bournemouth (Tv: Spíler1)
16.00: Sheffield United–Brentford
16.00: Wolverhampton–Nottingham
18.30: Aston Villa–Arsenal (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
20. FORDULÓ
13.30: Sunderland–West Bromwich Albion (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
17.00: Rennes–Monaco
21.00: PSG–Nantes (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30: Eintracht Frankfurt–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Heidenheim–Darmstadt
15.30: Union Berlin–Mönchengladbach
15.30: Werder Bremen–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Freiburg
18.30: Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
13.00: Kaiserslautern–Hertha BSC (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
15.00: Verona–Lazio (Tv: Sport1)
18.00: Atalanta–Milan (Tv: Sport1)
20.45: Internazionale–Udinese (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00: Alavés–Las Palmas (Tv: Spíler2)
16.15: Real Betis–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Mallorca–Sevilla (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
18. FORDULÓ
13.00: Radnicski 1923–Topolyai SC

SZLOVÁK NIKÉ LIGA
17. FORDULÓ
15.00: Moravce-Vrable–Kosice


TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
WDF férfi, női és fiú világbajnokság, Frimley Green, elődöntők (benne: Borbély András–Adam Dee)

GOLF
PGA TOUR
19.00: Grant Thornton Invitational, Naples, Florida, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
I. CSOPORT (GÖTEBORG)
15.30: A2–B3
18.00: A3–B1
20.30: B2–A1
III. CSOPORT (HERNING)
15.30: E2–F3
18.00: E3–F1
2030: F2–E1
FÉRFI NB I
14.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Mol Tatabánya KC, Hatvan
17.00: Carbonex-Komló–Dabas KC
18.00: Balatonfüredi KSE–Telekom Veszprém
18.00: FTC-Green Collect–HSA NEKA
18.00: Csurgói KK–PLER-Budapest
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–QHB Eger

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: MVM-OSE Lions–Kometa Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–SZTE-Szedeák
NŐI NB I
17.00: SERCO UNI Győr–TARR KSC Szekszárd
18.00: Vasas Akadémia–VBW CEKK Cegléd
19.00: E.ON ELTE BEAC–TFSE-MTK
19.15: Sopron Basket–DVTK Hun-Therm

MŰKORCSOLYA
GRAND PRIX-VERSENY, PEKING
10.45: jégtánc kűr (Tv: Eurosport2)
11.50: női kűr (Tv: Eurosport2)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

SZNÚKER
14.00: Shoot Out, Swansea, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: Shoot Out, Swansea, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
VILÁGKUPAVERSENYEK
Alpesi sí
9.15 és 13.00: férfi óriás-műlesiklás, Val d’Isére (Tv: Eurosport1)
10.30: női lesiklás, St. Moritz (Tv: Eurosport1)
Sífutás
13.05: férfi és női sprint, Östersund (Tv: Eurosport2)
Sílövészet
12.10: férfi üldözéses, Hochfilzen (Tv: Eurosport1)
14.40: női üldözéses, Hochfilzen (Tv: Eurosport2)
Síugrás
15.45: férfi HS 140, Klingenthal (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG (OTOPENI)
8.30: előfutamok
férfi 50 m mell
női 200 m gyors (Molnár Dóra, Pádár Nikolett, Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m hát (Jászó Ádám, Kovács Benedek)
női 50 m mell
férfi 100 m gyors (Jászó Ádám, Márton Richárd, Németh Nándor)
férfi 100 m vegyes
női 50 m pillangó (Komoróczy Lora Fanni)
4x40 vegyes gyorsváltó
férfi 800 m gyors
17.00: elődöntők, döntők
női 100 m hát DÖNTŐ
férfi 200 m gyors DÖNT
női 100 m pillangó DÖNTŐ
férfi 200 m mell DÖNTŐ
női 200 m gyors elődöntő
női 200 m vegyes DÖNTŐ
férfi 50 m pillangó DÖNTŐ
férfi 100 m vegyes elődöntő
női 50 m mell elődöntő
férfi 50 m mell elődöntő
férfi 100 m gyors elődöntő
női 50 m pillangó elődöntő
férfi 200 m hát elődöntő
4x50 vegyes gyorsváltó DÖNTŐ

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00: EPS-Honvéd–Savona (olasz)
18.00: A-Híd VasasPlaket–Apollon Szmirnisz (görög)
C-CSOPORT
20.00: Primorje Rijeka (horvát)–BVSC-Zugló

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók