Szerdai sportműsor

Fókuszban az Európa Liga döntő


 MÁJUS 22., SZERDA

EURÓPA-LIGA döntő: 

21.00: Atalanta (olasz)–Bayer Leverkusen (német) (Tv: M4 Sport) 

NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
16.30: Puskás Akadémia–MTK

 TOVÁBBI SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Continental Tour
16.00: Silver-sorozat, Kismarton (Ausztria)

BASEBALL
MLB
19.00: St. Louis Cardinals–Baltimore Orioles (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Abu-Dzabi
Női 70 kg (Gercsák Szabina), 78 kg, férfi 90 kg (Tóth Krisztián, Sáfrány Péter)
9.00: selejtezők
16.00: éremküzdelmek

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
17.00: csoportsorsolás (Hydro Fehérvár AV19), Prága (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
Giro d'Italia országúti körverseny
12.15: 17. szakasz, Selva di Val Gardena–Passo del Brocon, 159 km, hegyi befutó (Valter Attila) (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: Vasas SC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport) 
18.00: DVSC Schaeffler–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport+) 
18.00: NEKA–Alba Fehérvár KC
18.00: Tappe-Békéscsabai Előre NKSE–Kisvárda Master Good SE
18.00: MTK Budapest–Praktiker-Vác
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kozármisleny KA

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 2.30: Minnesota Timberwolves–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+ Tuti 1081 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Ankara
Férfiak, elődöntő
12.30: rangsoroló vívás
Nők, elődöntő
9.00: rangsoroló vívás

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság, Papp László Budapest Sportaréna
9.00: junior egyéni selejtező

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Lonato
8.30: férfi skeet (Sáránszky Péter) alapverseny, 1. nap
8.30: női skeet (Pongrátz Bianka) alapverseny, 1. nap

TENISZ
10.00: Roland Garros, Párizs, férfi és női egyes, selejtező
Benne: Gálfi Dalma (32.)–Tyihonova (orosz), Babos Tímea–Sharma (ausztrál, 22.), Udvardy Panna (27.)–Hon (ausztrál)
10.00: WTA 500-as torna, Strasbourg
11.00: WTA 250-es torna, Rabat
11.00: ATP 250-es torna, Lyon
11.30: ATP 250-es torna, Genf (Tv: Match4)

 

Videók