Szerdai sport: Real Madrid-Napoli a BL-ben, kezdődik a női kézilabda-vb

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, vízilabda és kosárlabda a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Galatasaray (török)–Manchester United (angol) (Tv: M4 Sport)
21.00: Bayern München (német)–Köbenhavn (dán) (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
18.45: Sevilla (spanyol)–PSV Eindhoven (holland) (Tv: Sport2)
21.00: Arsenal (angol)–Lens (francia)
C-CSOPORT
21.00: Real Madrid (spanyol)–Napoli (olasz) (Tv: Sport)
21.00: Braga (portugál)–Union Berlin (német)
D-CSOPORT
21.00: Benfica (portugál)–Internazionale (olasz)
21.00: Real Sociedad (spanyol)–Salzburg (osztrák)

ANGOL CHAMPIONSHIP
18. FORDULÓ
21.00: Ipswich–Millwall (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
A 8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: Montpellier–Clermont

SPANYOL LA LIGA
A 13. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.00: Mallorca–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT (STAVANGER)
18.00: Dél-Korea–Ausztria
20.30: Norvégia–Grönland
G-CSOPORT (FREDERIKSHAVN)
18.00: Brazília–Ukrajna
20.30: Spanyolország–Kazahsztán
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: PPD Zagreb (horvát)–OTP Bank-Pick Szeged
FÉRFI NB I
18.00: Dabas KC–FTC-Green Collect

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: DVTK Hun-Therm–Fenerbahce (török) (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
18.00: SERCO UNI Győr–Salamanca (spanyol)
NŐI EURÓPA-KUPA
6. FORDULÓ
J-CSOPORT
18.00: NKA Universitas Pécs–Dubrovnik (horvát)
K-CSOPORT
18.00: TARR KSC Szekszárd–Sassari (olasz)
FÉRFI NB I
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Arconic-Alba Fehérvár
NBA, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 4.00: Sacramento Kings–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi CEV-kupa, 1. forduló (a nyolcaddöntőbe jutásért), visszavágó
20.00: Chenois Geneve (svájci)–Fino Kaposvár, Thonex
Férfi Challenge-kupa, 1. forduló (a nyolcaddöntőbe jutásért), visszavágó
18.00: Ribola Kastela (horvát)–Pénzügyőr SE
19.00: Volley Näfels (svájci)–MÁV Előre Foxconn
Férfi Extraliga, alapszakasz
19.30: Kecskeméti RC–GreenPlan-VRCK
Női Bajnokok Ligája, B-csoport, 3. forduló
19.00: Vasas Óbuda–Marica Plovdiv (bolgár), Érd Aréna (Tv: Match4)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
AZ 5. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–EPS-Honvéd
A 11. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00: BVSC-Zugló–Genesy-OSC Újbuda

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók