Szerdai sport: Manchester United-Chelsea és Pick Szeged-Kielce

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, úszás és kosárlabda a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

NB I
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.30: Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
F-CSOPORT
21.00: Villarreal (spanyol)–Maccabi Haifa (izraeli)

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30: Brighton–Brentford
20.30: Crystal Palace–Bournemouth
20.30: Fulham–Nottingham
20.30: Sheffield United–Liverpool (Tv: Spíler1)
21.15: Aston Villa–Manchester City (Tv: Match4)
21.15: Manchester United–Chelsea (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
21.00: Olympique Marseille–Lyon

NÉMET KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.00: Bayer Leverkusen–Paderborn (II.) (Tv: Sport2)
18.00: Saarbrücken (III.)–Eintracht Frankfurt
20.45: Hertha BSC (II.)–Hamburg (II.)
20.45: VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00: Fiorentina–Parma (II.)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT (AZ ELSŐ OSZTÁLYÚ CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI)
12.00: Barbastro (IV.)–Almería
12.00: Yeclano (IV.)–Rayo Vallecano
16.00: Andratx (IV.)–Real Sociedad (Tv: Sport2)
16.00: Terrassa (IV.)–Alavés
19.00: Valle Euges (IV.)–Mallorca
19.00: Villanovense (IV.)–Real Betis
21.00: Atlético Astorga (V.)–Sevilla
21.00: Tudelano (IV)–Las Palmas

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
II. CSOPORT (TRONDHEIM)
15.30: C3–D2,
18.00: D1–C2
20.30: C1–D3
IV. CSOPORT (FREDERIKSHAVN)
15.30: G3–H2
18.00: G1–H3
20.30: H1–G2
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: OTP Bank-Pick Szeged–Barlinek Industria Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.30: Málaga (spanyol)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NŐI EUROLIGA
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: DVTK Hun-Therm–ASVEL (francia)
B-CSOPORT
18.00: SERCO Uni Győr–Villeneuve d'Ascq LM (francia)

RÖPLABDA
Férfi Közép-európai Liga, alapszakasz, 4. forduló
20.00: VCA Amstetten NÖ (osztrák)–MÁV Előre Foxconn, Maribor
Női Bajnokok Ligája, B-csoport, 4. forduló
18.30: Savino Del Bene Scandicci (olasz)–Vasas Óbuda
Női Extraliga, alapszakasz, 4. forduló
18.00: Swietelsky-Békéscsaba–MÁV Előre Foxconn

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG (OTOPENI)
8.30: előfutamok
női 200 m hát (Molnár Dóra, Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 50 m gyors (Jászó Ádám, Nell Olivér, Szabó Szebasztián)
női 200 m pillangó (Jakabos Zsuzsanna)
férfi 100 m mell
női 100 m vegyes (Ugrai Panna)
4x50 m férfi vegyes váltó
férfi 1500 m gyors
17.00: elődöntők, döntők
női 50 m gyors DÖNTŐ
férfi 50 m hát DÖNTŐ
női 100 mell DÖNTŐ
férfi 50 m gyors elődöntő
női 200 m pillangó elődöntő
férfi 100 m pillangó DÖNTŐ
női 800 m gyors DÖNTŐ
férfi 100 mell elődöntő
női 200 m hát elődöntő
női 100 m vegyes elődöntő
férfi 4x50 m vegyes váltó DÖNTŐ

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 12. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.30: EPS-Honvéd–Genesys-OSC Újbuda

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók