Pénteki sport: Nyolcaddöntő sorsolás az EL-ben és a KL-ben

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, jégkorong és kerékpár a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
12.00: a nyolcaddöntő sorsolása, Nyon (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
13.00: a nyolcaddöntő sorsolása, Nyon (Tv: M4 Sport)

NB I
22. FORDULÓ
20.00: MTK Budapest–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport)

ANGOL CHAMPIONSHIP
34. FORDULÓ
21.00: Leeds United–Leicester City (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
21.00: Lyon–Metz

HORVÁT 1. HNL
24. FORDULÓ
17.00: Lokomotiva Zagreb–NK Osijek (Eszék)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
20.30: Bayer Leverkusen–Mainz (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
20.45: Bologna–Verona (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
21.00: Real Sociedad–Villarreal (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK NIKÉ LIGA
21. FORDULÓ
17.30: Kosice–Skalica

NŐI NEMZETEK LIGÁJA
OSZTÁLYOZÓ, 1. MÉRKŐZÉS
17.45: Magyarország–Belgium, Felcsút (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Puszan–férfi negyeddöntők, női elődöntők

ATLÉTIKA
A WA arany kategóriás fedett pályás versenye, Madrid, női 60 m gát

GOLF
22.00: PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Corona Brasov (romániai)–Budapest JAHC
18.30: UTE–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA
19.15: Graz 99ers (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
11.50: UAE Tour, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: FTC-Green Collect–Carbonex-Komló
NŐI NB I
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Vasas SC
18.00: Tappe-Békéscsabai Előre NKSE–Alba Fehérvár KC
18.00: DVSC Schaeffler–NEKA
18.00: Kozármisleny KA–Kisvárda Master Good SE
18.00: Praktiker-Vác–Moyra-Budaörs
FÉRFI NÉMET BUNDESLIGA
20.00: Lemgo–Gummersbach (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
Szombat, 0.00: Superbike, 1. futam, SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 3.00: Superbike, 1. futam, SBK Superpole (Tv: Arena4)
Szombat, 4.30: Superbike, 1. futam, SSP, 1. verseny (Tv: Arena4)
Szombat, 6.00: Superbike, 1. futam, SBK, 1. verseny (Tv: Arena4)

SZNÚKER
14.00: The Players Championship, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
20.00: The Players Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)

VITORLÁZÁS
Vitorlázó ILCA Európa-bajnokság, Athén

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók