Pénteki sport: magyar-török felkészülési meccs a Puskásban

Labdarúgás mellett többek között autósport és jégkorong a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

EB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
18.00: Norvégia–Csehország (Tv: Spíler2)
20.45: Magyarország–Törökország, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport)
20.45: Románia–Észak-Írország (Tv: Arena4)
20.45: Albánia–Chile
20.45: Hollandia–Skócia (Tv: Spíler2)
21.30: Spanyolország–Kolumbia

TOVÁBBI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
14.00: Bulgária–Tanzánia
15.30: Észak-Macedónia–Moldova
17.00: Örményország–Koszovó (Tv: Spíler1)
17.00: Azerbajdzsán–Mongólia
18.00: Feröer–Liechtenstein
Szombat, 1.00: Argentína–Salvador

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
14.00: Kozármisleny (II.)−ZTE FC

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
18.30: Berettyóújfalu−Haladás
ALSÓHÁZ
19.00: Nyírbátor−PTE-PEAC
19.50: Aramis SE−Maglód

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
9.45: világkupa, nők, szuper óriásműlesiklás, Saalbach-Hinterglemm (Tv: Eurosport1)
11.15: világkupa, férfiak, szuper óriás-műlesiklás, SaalbachHinterglemm (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Országos bajnokság, Győr, Olimpiai Sportpark
10.00: vegyes páros
11.45: női páros
12.55: férfi páros
15.00: női egyes
15.30: férfi egyes

CURLING
18.00: világbajnokság, nők, Kanada–Skócia (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
14.00: Grand Slam-verseny, 1. nap, Tbilisz (Tv: Sport1)

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, MELBOURNE
6.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
7.25: F2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
Szombat, 2.30: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

GOLF
19.00: PGA Tour, Valspar Championship, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
17.30: Corona Brasov (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.30: FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)

KERÉKPÁR
14.00: World Tour, E3 Saxo Classic (Tv: Eurosport2)
16.30: Katalán körverseny (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Sopron KC–SZTE-Szedeák
NCAA, RÁJÁTSZÁS, 1. FORDULÓ
18.45: San Diego State–UAB (Tv: Match4)

MOTORSPORT
MOTOGP, PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
10.00: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
16.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
SUPERBIKE-VB, 2. ÁLLOMÁS, MONTMELÓ
11.00: SBK, Superpole Race (Tv: Match4)
14.00: SSP 300, superpole (Tv: Match4)
15.00: SBK, 2. szabadedzés (Tv: Match4)
16.00: SSP, superpole (Tv: Match4)

MŰKORCSOLYA
Világbajnokság, Montreal
16.20: jégtánc ritmustánc (Ignateva Mariia, Szemko Danijil Leonyidovics) (Tv: Eurosport1)
23.00: női kűr (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, negyeddöntő, 3. mérkőzések
19.00: MÁV Előre Foxconn–Kecskeméti RC
19.30: Fino Kaposvár–Dág KSE
20.00: DEAC–Pénzügyőr SE

SÍKROSSZ
12.20: világkupa, Idre (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
15.30: világkupa, férfiak, HS 240, Planica (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
7.30: World Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
12.30: World Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP és WTA 1000-es torna, Miami
16.00: férfi és női egyes, 2. forduló
Szombat, 0.00: férfi és női páros, 1. forduló

VÍVÁS
Gerevich–Kovács–Kárpáti férfi kard-világkupaverseny, Budapest (BOK Sportcsarnok)
10.00: selejtező

VÍZILABDA
Eurokupa, nők, B-csoport
20.00: BVSC-Zugló–Nancy (francia)

A televíziók a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók