Pénteki sport: Inter-Lazio és Mainz-Union

Labdarúgás mellett többek között kézilabda és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA (ELEFÁNTCSONTPART)
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.00: Zöld-foki-szigetek–Mozambik
C-CSOPORT
18.00: Szenegál–Kamerun
21.00: Guinea–Gambia

ÁZSIA-KUPA (KATAR)
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
12.30: Irak–Japán
15.30: Vietnám–Indonézia
C-CSOPORT
18.30: Hongkong–Irán

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
12.00: Paks–MKS Pogon Szczecin „B” (lengyel)
12.00: Paks–MKS Pogon Szczecin „A” (lengyel)
Kisvárda–FK Feronikeli (koszovói)
Újpest–FK Gosztivar (északmacedón)

ANGOL CHAMPIONSHIP
28. FORDULÓ
21.00: Sunderland–Hull City (Tv: Match4)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT (AZ ELSŐOSZTÁLYÚ CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI)
20.45: Bergerac (IV.)–Lyon

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
20.30: Mainz–Union Berlin (Tv: Arena4)

OLASZ SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.00: Internazionale–Lazio, Rijád (Tv: Sport1)

ROMÁN SUPERLIGA
22. FORDULÓ
16.00: Sepsi OSK–Poli Iasi

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
21.00: Alavés–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
17.00: Bahrain Darts Masters, 2. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Corona Brasov (romániai)–FEHA19
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Budapest JAHC
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Újpesti TE
18.30: FTC-Telekom–Debreceni EAC
OSZTRÁK LIGA
19.45: HC Bolzano (olasz)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG (NÉMETORSZÁG)
KÖZÉPDÖNTŐ, 2.FORDULÓ
II.CSOPORT (HAMBURG)
15.30: Szlovénia–Portugália
18.00: Norvégia–Hollandia
20.30: Dánia–Svédország
NŐI NB I
18.00: Alba Fehérvár KC–NEKA

ÖKÖLVÍVÁS
68. Bocskai István Nemzetközi Emlékverseny (Debrecen, Oláh Gábor utcai Sportcsarnok)
13.00: férfi elődöntők
16.00: női döntők

RALI
Dakar rali, 12. (utolsó) szakasz, Dzsanbu–Dzsanbu, 175 km

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
19.00: MEAFC-Peka Bau–Vidux-Szegedi RSE
Női Extraliga, alapszakasz, 12. forduló
17.30: Kaposvári NRC–Szent Benedek RA
18.00: Swietelsky-Békéscsaba–DVTK Ongropack

TENISZ
Australian Open, Melbourne
5.00: 3. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
9.00: 3. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

Borítókép: Getty Images

Videók