Pénteki sport: EB- és vb-selejtezők, Formula-1

Labdarúgás mellett többek között kosárlabda és jégkorong is a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
9. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.45: Olaszország–Észak-Macedónia, Róma (Tv: Spíler2)
20.45: Anglia–Málta, London (Tv: Spíler1)
E-CSOPORT
18.00: Moldova–Albánia, Chisinau (Tv: Spíler2)
20.45: Lengyelország-Csehország, Varsó (Tv: Match4)
H-CSOPORT
16.00: Kazahsztán-San Marino, Asztana (Tv: Spíler2)
18.00: Finnország–Észak-Írország, Helsinki (Tv: Spíler1)
20.45: Dánia-Szlovénia, Koppenhága

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐ, 1. SZAKASZ
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.00: Burkina Faso–Bissau-Guinea
D-CSOPORT
14.00: Szváziföld–Líbia
20.00: Kamerun–Mauritius
E-CSOPORT
17.00: Zambia–Kongó
F-CSOPORT
20.00: Elefántcsontpart–Seychelle-szigetek
G-CSOPORT
14.00: Guinea–Uganda
H-CSOPORT
20.00: Tunézia–Sao Tomé és Príncipe
17.00: Libéria–Malawi
I-CSOPORT
14.00: Comore-szigetek–Közép-afrikai Köztársaság
17.00: Ghána–Madagaszkár
20.00: Mali–Csád

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
B-CSOPORT
21.00: Spanyolország–Magyarország, Huelva

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
LAS VEGAS-I NAGYDÍJ, LAS VEGAS
5.30: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
9.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
KONTINENTÁLIS KUPA
2. KÖR (A NYOLC KÖZÉ JUTÁSÉRT), CORTINA D'AMPEZZO
1. FORDULÓ
16.30: FTC-Telekom–GKS Katowice (lengyel)
ERSTE LIGA
18.00: DEAC–FEHA19
18.40: Budapest JAHC–UTE
OSZTRÁK LIGA
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: PLER-Budapest–Carbonex-Komló

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Szolnoki Olajbányász–MVM-OSE Lions
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI EUROLIGA
ALAPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
19.00: Zalgiris Kaunas (litván)–Bayern München (német)
20.00: ASVEL Villeurbanne (francia)–Baskonia (spanyol)
20.15: Panathinaikosz (görög)–Virtus Bologna (olasz)
20.30: Barcelona (spanyol)–Pamesa Valencia (spanyol)
20.45: Partizan Beograd (szerb)–Alba Berlin (német)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
18.00: Fino Kaposvár–DEAC
19.00: MEAFC-Miskolc–Kecskeméti RC

SAKK
15.00: Csapat Európa-bajnokság, 6. forduló

TENISZ
ATP-világbajnokság, Torino
12.00 és 21.00: egyes és páros csoportmérkőzések (Tv: Eurosport2)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók