Mozgalmas szombat

Magyar bajnokavatás, FA kupa elődöntő, angol bajnoki hajrá és FTC elődöntő a nemzetközi kézilabda kupában


ÁPRILIS 20., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
14.30: Puskás Akadémia FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) 
17.00: Ferencvárosi TC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) 
19.30: Diósgyőri VTK–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) 

NB II
29. FORDULÓ
12.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Vasas FC, Balmazújváros (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
16.00: Luton–Brentford (Tv: Spíler1)
16.00: Sheffield United–Burnley
20.30: Wolverhampton–Arsenal (Tv: Arena4)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.15: Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1) 

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
17.00: Nantes–Rennes
21.00: Lens–Clermont

HORVÁT 1. HNL
31. FORDULÓ
17.00: NK Osijek (Eszék)–Istra 1961

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30: Heidenheim–RB Leipzig (Tv: Arena4)
15.30: Hoffenheim–Mönchengladbach
15.30: 1. FC Köln–Darmstadt
15.30: Wolfsburg–Bochum
18.30: Union Berlin–Bayern München (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
18.00: Empoli–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Verona–Udinese (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00: Celta Vigo–Las Palmas (Tv: Spíler2)
16.15: Rayo Vallecano–Osasuna (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Real Betis (Tv: Spíler2)
21.00: Girona–Cádiz (Tv: Spíler2)

NŐI NB I
19. FORDULÓ
15.00: DVTK–Astra Hungary
15.00: ETO FC Győr–Haladás
16.00: Szekszárd–Fehérvár FC
17.00: Soroksár–Szent Mihály
19.00: Budaörs–MTK

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
UFL
18.30: St. Louis Battlehawks–Memphis Showboats (Tv: Match4)

ATLÉTIKA
14.05: Gyémánt Liga-sorozat, Hsziamen (Tv: M4 Sport+)
16.00: Continental Tour Gold, Kip Keino Classic, Nairobi (Tv: Sport1)

AUTÓSPORT
11.15: TCR túraautó-sorozat, Vallelunga, időmérő (Tv: Sport2)
17.00: TCR túraautó-sorozat, Vallelunga, 1. futam (Tv: Sport2)
22.00: NASCAR Infinity Series, 9. futam, Talladega (Tv: Match4)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR, 4. ÁLLOMÁS, SINDELFINGEN
13.00 és 19.00: 2. forduló (Tv: Max4)

FORMULA–1
KÍNAI NAGYDÍJ, SANGHAJ
5.00: sprintfutam (Tv: M4 Sport) 
9.00: időmérő (Tv: M4 Sport) 

GOLF
PGA TOUR
19.30: RBC Heritage, Hilton Head Island, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Férfi felkészülési mérkőzés
16.00: Magyarország–Norvégia, Alba Aréna

KERÉKPÁR
16.45: hegyikerékpár, cross country, női verseny, Araxá (Brazília) (Tv: Eurosport1)
17.30: hegyikerékpár, cross country, férfiverseny, Araxá (Brazília) (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Európa-kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
14.00: FTC-Green Collect–Olympiakosz (görög) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Balatonfüredi KSE–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Csurgói KK–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: QHB Eger–CYEB-Budakalász
18.30: Mol Tatabánya KC–Carbonex-Komló
NŐI NB I
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Tappe-Békéscsabai Előre NKSE
17.00: NEKA–Moyra-Budaörs
18.00: Vasas SC–MTK Budapest
18.00: Kozármisleny KA–FTC-Rail Cargo Hungaria, Pécs
18.00: Alba Fehérvár KC–Praktiker-Vác

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
18.00: Kometa Kaposvári KK–Egis Körmend
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: MVM-OSE Lions–Atomerőmű SE
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
17.00: DVTK HUN-Therm–Sopron Basket (Tv: M4 Sport+)
17.00: Serco Uni Győr–Tarr KSC Szekszárd
AZ 5–8. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
19.00: TFSE-MTK–Vasas Akadémia
NBA
RÁJÁTSZÁS
21.30: Minnesota Timberwolves–Phoenix Suns (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, 3. ÁLLOMÁS, ASSEN
9.00: SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)
12.45: SSP 300, 1. futam (Tv: Arena4)
14.00: SBK, 1. futam (Tv: Arena4)
HOSSZÚTÁVÚ VERSENY
14.30, 18.05 és vasárnap, 0.00: Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Európa-bajnokság, Belgrád
3. nap, selejtezők

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Ankara
9.00: nők, döntő; 14.00: férfiak, döntő

RÖPLABDA
Extraliga, nők
A 3. helyért, 4. mérkőzés
16.30: MÁV Előre Foxconn–Swietelsky-Békéscsaba

SZABADIDŐSPORT
10.00: 39. Telekom Vivicittá futófesztivál, Margitsziget

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG, SHEFFIELD
1. forduló (Tv: Eurosport1)
11.00
Luca Brecel (belga, 1.)–David Gilbert (angol, 31.)
Csang An-ta (kínai, 11.)–Jak Jones (walesi, 44.)
15.30
Ali Carter (angol, 9.)–Stephen Maguire (skót, 28.)
Judd Trump (angol, 3.)–Hosszein Vafaei (iráni, 19.)
20.00
Luca Brecel (belga, 1.)–David Gilbert (angol, 31.)
Tom Ford (angol, 14.)–Ricky Walden (angol, 32.)

TENISZ
13.30: ATP 500-torna, Barcelona, elődöntő (Tv: Match4)
13.00: ATP 250-es torna, Bukarest. Egyes, elődöntő; páros, elődöntő
11.00: ATP 250-es torna, München. Egyes, elődöntő; páros, elődöntő
12.00: WTA 500-as torna, Stuttgart. Egyes, elődöntő; páros, elődöntő
13.00: WTA 250-es torna, Rouen. Egyes, elődöntő; páros, elődöntő

VÍVÁS
Női tőr, világkupaverseny, Tbiliszi
Egyéni 64-es tábla
7. Párbajtőr MK, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
9.00: férfi egyéni; 13.00: női egyéni
Kard MK, Szigetszentmiklós
10.00: férfi egyéni; 13.00: női egyéni

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ, 7. FORDULÓ
17.00: BVSC-Zugló–EPS-Honvéd
18.00: Szolnoki Dózsa Praktiker–A-Híd VasasPlaket
19.00: Genesys OSC Újbuda–Szegedi VE
RÁJÁTSZÁS, 9–12. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
11.30: UVSE–PannErgy-Miskolci VLC, Komjádi uszoda
16.00: Metalcom-Szentes–Digi-Eger
MOL OB I, NŐK
17.00: Szegedi VE–Dunaújvárosi FVE
18.00: III. Kerületi TVE–Tatabánya
18.00: UVSE–Digi-Eger, Hajós uszoda
18.00: Valdor-Szentes–GYVSE-Uni Győr
18.30: FTC-Telekom–BVSC-Zugló, Népliget 

Videók