Keddi sport: Luton-Arsenal és Lazio-Genoa

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, asztalitenisz és úszás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30: Wolverhampton–Burnley (Tv: Match4)
21.15: Luton–Arsenal (Tv: Spíler1)

NÉMET KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.00: Kaiserslautern–Nürnberg (Tv: Sport2)
18.00: Magdeburg–Düsseldorf
20.45: Homburg–St. Pauli
20.45: Mönchengladbach–Wolfsburg (Tv: Sport2)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00: Lazio–Genoa (Tv: Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT (AZ ELSŐ OSZTÁLYÚ CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI)
19.00: Atzeneta (V)–Getafe
21.00: Arosa SC (V)–Valencia

 

NŐI NEMZETEK LIGÁJA
B-DIVÍZIÓ, 6. FORDULÓ
19.00: Magyarország–Albánia, Új Hidegkuti Nándor Stadion

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
D-CSOPORT
18.30: ASD Quattro Mori (olasz)–SH-ITB Budaörsi SC, Cagliari

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Pioneers Vorarlberg Feldkirch (osztrák)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT (GÖTEBORG)
18.00: Kína–Szenegál
20.30: Svédország–Horvátország
E-CSOPORT (HERNING)
18.00: Szerbia–Chile
20.30: Dánia–Románia
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.45: Mol Tatabánya KC–KGHM Chrobry Glogów (lengyel) (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG (OTOPENI)
8.30: előfutamok
női 400 m vegyes (Jackl Vivien, Jakabos Zsuzsanna, Késely Ajna)
férfi 400 m gyors (Holló Balázs)
női 50 m gyors (Komoróczy Lora Fanni, Senánszky Petra, Ugrai Panna)
férfi 50 m hát (Jászó Ádám)
női 100 m mell
férfi 100 m pillangó (Márton Richárd, Szabó Szebasztián)
női 4x50 m gyorsváltó
férfi 4x50 m gyorsváltó
női 800 m gyors (Flück Nóra, Késely Ajna, Nagy Napsugár)
17.00: elődöntők, döntők
női 400 m vegyes DÖNTŐ
férfi 400 m gyors DÖNTŐ
női 50 m gyors elődöntő
férfi 50 m hát elődöntő
női 100 m mell elődöntő
férfi 100 m pillangó elődöntő
női 4x50 m gyorsváltó DÖNTŐ
férfi 4x50 m gyorsváltó DÖNTŐ

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 10. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
14.00: A-Híd VasasPlaket–KSI SE
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
19.00: Jadran Split (horvát)–FTC-Telekom Waterpolo

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók