Íme a vasárnapi sportműsor

Kiderül, veretlen marad-e a Leverkusen, zárul a Tour de Hongrie és rangadóra készül az MU és az Arsenal.


M4 Sport
11.00: Kajak-kenu, világkupaverseny, para-világbajnokság, Szeged, döntők
12.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 5. szakasz
17.15: Kézilabda, férfi vb-selejtező, Magyarország-Litvánia
19.30: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Fehérvár

M4 Sport+
14.15: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Mezőkövesd
16.30: Futsal, Magyar Kupa, döntő

Sport 1
4.00: Ökölvívás, profi gála, Perth
14.45: Kézilabda, női Európa-liga, bronzmérkőzés
17.45: Kézilabda, női Európa-liga, döntő
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

Sport 2
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Empoli
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Torino
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Salernitana
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Roma

Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

Eurosport 2
13.30, 14.00, 16.10 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság
15.00: Formula-E, Berlin, 2. futam
19.00: Golf, Wells Fargo Championship

Spíler 1
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Getafe
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Rayo Vallecano
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Almería


Match 4
11.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto2, futam
14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, MotoGP, futam
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Hoffenheim
18.00: Amerikaifutball, UFL, DC Defenders-Michigan Panthers
21.00: NASCAR, Series Cup, 13. futam

Arena 4
13.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, playoff, Norwich-Leeds United
15.15: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, playoff, West Bromwich Albion-Southampton
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Wolfsburg
19.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-Leverkusen

Videók