Csütörtöki sport: Everton-Newcastle, Magyarország-Szenegál

Labdarúgás mellett többek között kézilabda és úszás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30: Everton–Newcastle United (Tv: Spíler1)
21.15: Tottenham–West Ham United (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
20.30: Brest–Strasbourg

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT (AZ ELSŐ OSZTÁLYÚ CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI)
19.00: Arandina (IV.)–Cádiz (Tv: Sport2)
21.00: Cayon (IV.)–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)
21.00: Orihuela (IV.)–Girona
21.00: Sestao (III.)–Celta Vigo

SZAÚD-ARÁBIA
15.55: Damak–Al-Ittihad (Tv: Spíler1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
Péntek, 2.15: Pittsburgh Steelers–New England Patriots (Tv: Arena4)

DARTS
WDF-világbajnokság, Frimley Green
14.00 és 20.00: 2. és 3. forduló

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
• NŐI VILÁGBAJNOKSÁG (DÁNIA, NORVÉGIA, SVÉDORSZÁG)
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
I. CSOPORT (GÖTEBORG)
15.30: Montenegró–Horvátország (Tv: M4 Sport)
18.00: Szenegál–Magyarország (Tv: M4 Sport) 
20.30: Svédország–Kamerun (Tv: M4 Sport)
III. CSOPORT (HERNING)
15.30: Szerbia–Lengyelország
18.00: Németország–Románia
20.30: Dánia–Japán
• FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
10. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Aalborg (dán)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
18.45: Eurofarm Peliszter (északmacedón)–RK Zagreb (horvát)
B-CSOPORT
20.45: Orlen Wisla Plock (lengyel)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) 
20.45: Barcelona (spanyol)–Celje (szlovén)
20.45: Porto (portugál)–Magdeburg (német)

KOSÁRLABDA
NBA
NBA-KUPA, ELŐDÖNTŐ
23.00: Milwaukee Bucks–Indiana Pacers (Tv: Sport1)
Péntek 3.00: Los Angeles Lakers–New Orleans Pelicans (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.45: Kincsem+ Tuti 1171 (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
Grand Prix, Peking
11.00: páros, rövid program (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
12.10: férfiak, rövid program (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

RÖPLABDA
Férfi Közép-európai Liga, alapszakasz, 5. forduló
20.00: OK Merkur Maribor (szlovén)–MÁV Előre Foxconn, Maribor

SÍKROSSZ
13.20: világkupa, Val Thorens (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
13.00 és 19.45: European series, Shoot out (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG (OTOPENI)
8.30: előfutamok (Tv: M4 Sport)
női 100 m gyors (Pádár Nikolett, Senánszky Petra, Ugrai Panna)
férfi 200 m vegyes (Holló Balázs)
női 200 m mell
férfi 100 m hát (Jászó Ádám, Kovács Benedek)
női 50 m hát (Komoróczy Lora Fanni, Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m pillangó (Holló Balázs, Márton Richárd)
női 4x50 m vegyes váltó (Magyarország)
női 1500 m gyors (Flück Nóra, Késely Ajna, Nagy Napsugár)
17.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
női 200 m hát DÖNTŐ
férfi 50 m gyors DÖNTŐ (Szabó Szebasztián)
női 200 m pillangó DÖNTŐ
férfi 200 m vegyes elődöntő
női 100 m gyors elődöntő
férfi 100 m hát elődöntő
női 100 m vegyes DÖNTŐ
férfi 1500 m gyors DÖNTŐ
női 200 m mell elődöntő
férfi 200 m pillangó elődöntő
női 50 m hát elődöntő
férfi 100 m mell DÖNTŐ
női 4x50 m vegyes váltó

VÍVÁS
Világkupaverseny, Tokoname
3.00: tőr, férfi selejtezők
Grand Prix-verseny, Orléans
11.00: kard, férfi egyéni, selejtezők
Világkupaverseny, Vancouver
18.00: párbajtőr, női egyéni, selejtezők


A televíziók a műsorváltoztatás jogát fenntartják!

Borítókép: Getty Images

Videók