Vasárnapi sport: Ferencváros-Újpest örökrangadó 17:30-tól

Inter-Milan és Barcelona-Sevilla rangadókat is rendeznek.


 FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
15.00: ZTE FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport)
17.30: Ferencvárosi TC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

NB II
22. FORDULÓ
14.00: Dorogi FC–MTK Budapest
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr
14.00: Budafoki MTE–Kolorcity Kazincbarcika SC
14.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Pécsi MFC
14.00: HR-Rent Kozármisleny–FC Ajka
14.00: Aqvital FC Csákvár–Soroksár SC
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–BFC Siófok, Sényő
14.00: ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
15.00: Nottingham Forest–Leeds United (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham Hotspur–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
13.00: Clermont–Monaco (Tv: Match4)
15.00: Ajaccio–Nantes
15.00: Auxerre–Reims
15.00: Lorient–Angers
15.00: Strasbourg–Montpellier
17.05: Brest–Lens (Tv: Match4)
20.45: Olympique Marseille–Nice (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30: VfB Stuttgart–Werder Bremen (Tv: Arena4)
17.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
12.30: Spezia–Napoli (Tv: Sport2)
15.00: Torino–Udinese (Tv: Sport2)
18.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Sport2)
20.45: Internazionale–Milan (Tv: Sport2)

ROMÁN SUPERLIGA
24. FORDULÓ
14.30: Mioveni–Sepsi OSK

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
14.00: Mallorca–Real Madrid (Tv: Spíler2)
16.15: Girona–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Sevilla (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
20. FORDULÓ
16.30: Novi Pazar–Topolyai SC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00: FEHA19–FTC-Telekom, Ajka
17.30: DEAC–DVTK Jegesmedvék
17.40: Budapest JAHC–UTE
OSZTRÁK LIGA
18.00: Pustertal Wölfe (olasz)–Hydro Fehérvár AV19, Brunico (Bruneck)

KERÉKPÁR
15.00: Cyclocross (terepkerékpár)-világbajnokság, Hoogerheide (Hollandia), férfiak

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00: Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00: Molde Elite (norvég)–Siófok KC (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.00: Ikast HB (dán)–Motherson Mosonmagyaróvári KC (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kometa Kaposvári KK

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Willingen (Tv: Eurosport2)

TENISZ
WTA-torna, Lyon

TOLLASLABDA
8.00: országos bajnokság, Cegléd

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók