Szombati sport: Megrendezik az idei F1-es szezon utolsó időmérőjét!

Az Abu-Dzabi Nagydíjon kívül vb-felkészülési meccsek, illetve tenisz, vízilabda és UFC is a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
16.30: Arab Emírségek–Kazahsztán
17.30: Albánia–Örményország
18.00: Koszovó–Feröer
18.00: Gibraltár–Andorra
18.00: Törökország–Csehország (Tv: Sport1)
20.30: Svédország–Algéria

NŐI NB I
14.00: MTK Budapest–Ferencváros (Tv: M4 Sport+)

ANGOL LEAGUE ONE
16.00: Burton Albion–Plymouth Argyle (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00: Michigan–Illinois (Tv: Arena4)
21.30: Maryland–Ohio State (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
13.15: F2, Abu-Dzabi, sprintfutam (Tv: M4 Sport)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖSTERSUND
Nők, A-divízió
14.00: Németország–Magyarország
Férfiak, B-divízió, B-csoport
9.00: Magyarország–Belgium

DARTS
Grand Slam of Darts, Wolverhampton
20.00: negyeddöntő (Tv: Sport1)

ERŐEMELÉS
16.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
ABU-DZABI NAGYDÍJ
11.30: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) 

KERÉKPÁR
18.30: pályakerékpáros Bajnokok Ligája, Berlin (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Dabas KC–Balatonfüredi KSE
18.00: Pick Szeged–Budai Farkasok-Rév Group
Bundesliga, 13. forduló
18.00: Magdeburg–THW Kiel (Tv: Sport2)
20.30: Enlangen–RN Löwen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.30: Nyíregyháza–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport+)
17.00: Arconic-Alba Fehérvár–Budapesti Honvéd
18.00: Egis Körmend–Kometa Kaposvári KK
NBA
Vasárnap, 0.00: Atlanta Hawks–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
20.00: Global Champions Tour (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
SUPERBIKE-VB, 12. ÁLLOMÁS, AUSZTRÁLIA
Vasárnap, 3.00: SBK, Superpole race (Tv: Arena4)
Vasárnap, 4.30: SSP, 2. verseny (Tv: Arena4, Eurosport1)
Vasárnap, 6.00: SBK, 2. verseny (Tv: Arena4, Eurosport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
Alapszakasz, 8. forduló
18.00: Pénzügyőr SE–Kecskeméti RC
18.30: MÁV Előre SC-Foxconn–DEAC
NŐI EXTRALIGA
15.00: MTK Budapest–KNRC
18.30: Swietelsky-Békéscsaba–Fatum-Nyíregyháza (Tv: M4 Sport+)
19.00: UTE–Vasas Óbuda

TÉLI SPORTOK
Alpesi sí
9.45: világkupa, Levi, női műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.45: világkupa, Levi, női műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
Szabadstílusú sí
10.35: világkupa, Stubai, slopestyle (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
UK Championship, York
13.45 és 22.15: elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-VB, TORINO
14.00 és 21.00: elődöntő (Tv: Eurosport2)

UFC
22.00: UFC Fight Night, Las Vegas, Derrick Lewis–Serghei Spivac (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
17.00: rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
11.00: a Magyar Vízilabda-szövetség közgyűlése, elnökválasztás (Duna Aréna)
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
16.30: Szegedi VE–UVSE
18.00: Szolnoki Dózsa–Budapesti Honvéd SE
18.00: Metalcom-Szentes–Kaposvári VK
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: Tigra-ZF-Eger–A-Híd VasasPlaket
19.15: BVSC Zugló–Genesys OSC Újbuda (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. kör, B-csoport (Glifáda)
20.30: Tigra-ZF-Eger–Grand Nancy (francia)
C-csoport (Barcelona)
10.00: FTC-Telekom Waterpolo–Lille (francia)
18.45: FTC-Telekom Waterpolo–Plebiscito Padova (olasz)
D-csoport (Mulhouse)
11.30: Dunaújváros–Etnikosz (görög)
18.30: Dunaújváros–SIS Roma (olasz)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók