Szombati sport: Marokkó-Portugália és Anglia-Franciaország a vb-n
FUTBALLPROGRAM
VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
NEGYEDDÖNTŐ
16.00: Marokkó–Portugália (Tv: M4 Sport)
20.00: Anglia–Franciaország (Tv: M4 Sport)
ANGOL CHAMPIONSHIP
22. FORDULÓ
13.00: Blackburn Rovers–Preston North End (Tv: Arena4)
16.00: Swansea City–Norwich City (Tv: Arena4)
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.30 és 12.30: férfi óriás-műlesiklás, Val d'Isere (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.30: női óriás-műlesiklás, Sestriere (Tv: Eurosport1)
JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15: Rögle–Skelleftea (Tv: Sport2)
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
18.00: Kristiansand (norvég)–Baník Most (cseh) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00: CS Magura Cisnadie (román)–Siófok KC, Nagydisznód (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.00: Fejér B.Á.L.-Veszprém–Budai Farkasok-Rév Group
17.00: OTP Bank-Pick Szeged–Csurgói KK
18.00: HSA NEKA–Mol Tatabánya KC, Balatonboglár
18.00: Telekom Veszprém–CYEB-Budakalász
18.30: Ferencvárosi TC–HÉP-Cegléd
NŐI NB I
16.00: Moyra-Budaörs–Alba Fehérvár KC
18.00: Praktiker-Vác–Kisvárda Master Good SE
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Szolnoki Olajbányász–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00: VBW CEKK Cegléd–E.ON ELTE BEAC
18.30: PINKK Pécsi 424–TFSE-MTK
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00: Miami Heat–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)
LÓSPORT
11.00: ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)
ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, Miskolc
15.00: döntők
Profi gála, Belfast
21.00: Michael Conlan–Karim Guerfi (Tv: Sport2)
Profi gála, Omaha
Vasárnap, 3.00: Terence Crawford–David Avaneszjan (Tv: Sport2)
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
18.30: MÁV Előre SC-Foxconn–GreenPlan-VRCK
UFC
UFC 282, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00: Jan Blachowicz–Magomed Ankalajev (Tv: Sport1)
Vasárnap, 6.00: Jirí Procházka–Glover Teixeira (Tv: Sport1)
VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI USZODA
18.45: döntő
FÉRFI OB I
7. FORDULÓ
13.00: KSI–BVSC-Zugló
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Padova)
17.00: Dunaújváros–Plebiscito Padova (olasz)
B-CSOPORT (Eger)
18.00: FTC-Telekom Waterpolo–Mataro (spanyol)
19.45: Tigra-ZF-Eger–Sabadell (spanyol)
C-CSOPORT (Budapest)
18.00: UVSE–Mediterrani (spanyol)
SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Bogotá
A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.
Borítókép: GettyImages
Címkék: sportműsor, tv-műsor, tv-program, tv-közvetítés