Szerdai sport: Mindenki árgus szemekkel figyeli a Ferencváros menetelését

Többek között labdarúgás, kézilabda és ökölvívás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.55: FK Krasznodar (orosz)–Chelsea (angol) (Tv: Spíler1)
21.00: Sevilla (spanyol)–Rennes (francia)
F-CSOPORT
21.00: Borussia Dortmund (német)–Zenit (orosz)
21.00: FC Bruges (belga)–Lazio (olasz)
G-CSOPORT
21.00: Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol) (Tv: Spíler2)
21.00: FERENCVÁROS–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: M4 Sport)
H-CSOPORT
18.55: Istanbul Basaksehir (török)–PSG (francia) (Tv: Spíler2)
21.00: Manchester United (angol)–RB Leipzig (német) (Tv: Spíler1)

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ
12.30: Gárdony (NB III)–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)
12.30: Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Budapest Honvéd
12.30: Lipót Pékség SE (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
12.30: Dabas-Gyón (NB III)–Budafoki MTE
12.30: Szentlőrinc (NB II)–Puskás Akadémia FC
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Mezőkövesd
12.30: Bátaszék SE (Tolna I.)–MTK Budapest
12.30: III. Kerület (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
12.30: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–Tállya KSE (NB III)
12.30: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Tiszafüred VSE (NB III)
12.30: Ceglédi VSE (NB III)–FC Ajka (NB II)
12.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)–Dorogi FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
12.30: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–Dunavarsány (Pest I.)
12.30: Salgótarjáni BTC (NB III)–Pécsi MFC (NB II)
12.30: Taksony (NB III)–Kozármisleny (NB III)
12.30: Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
12.30: BVSC-Zugló (NB III)–Debreceni VSC (NB II)
12.30: Eger SE (NB III)–Vasas FC (NB II)
12.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Debreceni EAC (NB II)
12.30: Monor (NB III)–BFC Siófok (NB II)
12.30: Csomád (Pest I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
12.30: Soroksár (NB II)–ETO FC Győr (NB II)
12.30: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)
13.00: Kecskeméti TE (NB III)–Kisvárda
16.00: Ménfőcsanak (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
16.00: Dunaújváros (NB III)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.40: 8. szakasz, Logrono–Alto de Moncalvillo, 164 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45: THW Kiel (német)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00: Érd–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Váci NKSE–DVSC Schaeffler
18.30: Alba Fehérvár KC–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, SELEJTEZŐ
Izmit Belediyespor (török)–Aluinvent DVTK
FÉRFI NB I
18.00: PVSK-Veolia–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Jászberényi KSE
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.30: Debreceni EAC–Sopron KC
NŐI NB I
16.00: Ludovika-FCSM Csata–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: Uni Győr Méyl-Út–PINKK-Pécsi 424
18.00: Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda
18.30: Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs
19.00: TFSE-MTK–VBW CEKK Cegléd
19.00: ZTE NKK–Vasas Akadémia

ÖKÖLVÍVÁS
Papp László országos bajnokság (Győr), 1. nap

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, GALAC
Fino Kaposvár–Jastrzebski Wegiel (lengyel)

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30: 3. középdöntő (Tv: Sport1, Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
7.00: Nur-Szultan, 3. nap (Tv: Sport2)
14.00: Bécs, 3. nap (Tv: Eurosport2)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

 

Videók