Pénteki sport: Formula–1 Török Nagydíj szabadedzés

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, fomula-1 és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
20.00: Magyarország–Lengyelország, Szeged

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ
E-CSOPORT
20.45: Észtország–Fehéroroszország, Tallinn
20.45: Csehország–Wales, Prága
G-CSOPORT
20.45: Gibraltár–Montenegró, Gibraltár
20.45: Törökország–Norvégia, Isztambul
20.45: Lettország–Hollandia, Riga
H-CSOPORT
20.45: Málta–Szlovénia, Ta'Qali
20.45: Oroszország–Szlovákia, Kazany
20.45: Ciprus–Horvátország, Larnaca
J-CSOPORT
20.45: Németország–Románia, Hamburg (Tv: Sport1)
20.45: Izland–Örményország, Reykjavík
20.45: Liechtenstein–Észak-Macedónia, Vaduz

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐK
2. KÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00: Algéria–Niger
21.00: Dzsibuti–Burkina Faso
D-CSOPORT
15.00: Malawi–Elefántcsontpart
18.00: Kamerun–Mozambik
F-CSOPORT
18.00: Angola–Gabon
21.00: Egyiptom–Líbia

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
11.00: Budafoki MTE (NB II)–Paksi FC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
16.30: WTCR, időmérő (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Szombat, 0.00: főcsoport-elődöntő (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Oslo
Kötöttfogás 60 kg (Kecskeméti Krisztián), 97 kg (Szőke Alex), 130 kg
10.30: selejtezők, negyeddöntők
16.45: elődöntők
Kötöttfogás 55, 72 kg, 77 kg, 82 kg
10.30: vigaszág
18.00: döntő

DARTS
20.00: World Grand Prix, Leicester, 6. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
TÖRÖK NAGYDÍJ, ISZTAMBUL
11.30: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Brasov Wolves (romániai)
18.00: UTE–DVTK Jegesmedvék
18.30: DEAC–FTC-Telekom
19.00: UNI Győr ETO HC–Titánok
19.00: MAC HKB Újbuda–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA (ICEHL)
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Graz 99ers (osztrák) (Tv: Digi Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Telekom Veszprém–Kecskeméti TE

ÖTTUSA
Országos bajnokság, Budapest
11.00: női döntő
14.00: férfi döntő

TENISZ
20.00 és szombat, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

ÚSZÁS
17.45: világkupa, Duna Aréna, döntő

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
C-CSOPORT (Szolnok)
15.55: Vuliagmeni (görög)–Savona (olasz) (Tv: Digi Sport2)
18.00: Szolnoki Dózsa–Jadran Herceg Novi (montenegrói) (Tv: Digi Sport2)
E-CSOPORT (Noisy-le-Sec)
15.15: OSC Újbuda–Brescia (olasz)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók