Csütörtöki sportműsor: A második fordulóval folytatódik az Európa-liga

Labdarúgás, kézilabda, jégkorong, kerékpár, ökölvívás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ

A-CSOPORT

21.00: Roma (olasz)–CSZKA Szófia (bolgár) (Tv: Digi Sport2)
21.00: CFR Cluj (román)–Young Boys (svájci)

B-CSOPORT

21.00: Arsenal (angol)–Dundalk (ír) (Tv: Sport2)
21.00: Molde (norvég)–Rapid Wien (osztrák)

C-CSOPORT

21.00: Nice (francia)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Leverkusen (német)

D-CSOPORT
21.00: Rangers (skót)–Lech Poznan (lengyel)
21.00: Benfica (portugál)–Standard Liege (belga)

E-CSOPORT

21.00: Granada (spanyol)–PAOK (görög)
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–PSV (holland) (Tv: Digi Sport3)

F-CSOPORT

21.00: AZ Alkmaar (holland)–Rijeka (horvát)
21.00: Real Sociedad (spanyol)–Napoli (olasz) (Tv: Digi Sport1)

G-CSOPORT

18.55: Zorja Luhanszk (ukrán)–Braga (portugál)
18.55: AEK Athén (görög)–Leicester (angol) (Tv: Digi Sport3)

H-CSOPORT

18.55: Lille (francia)–Celtic (skót)
18.55: AC Milan (olasz)–Sparta Praha (cseh) (Tv: Digi Sport2)

I-CSOPORT

18.55: Qarabag (azeri)–Villarreal (spanyol)
18.55: Sivasspor (török)–Maccabi Tel Aviv (izraeli)

J-CSOPORT

18.55: Antwerp (belga)–Tottenham (angol) (Tv: Digi Sport1)
18.55: LASK (osztrák)–Ludogorec (bolgár)

K-CSOPORT

18.55: Feyenoord (holland)–Wolfsberg (osztrák)
18.55: CSZKA Moszkva (orosz)–Dinamo Zagreb (horvát)

L-CSOPORT

18.55: Crvena zvezda (szerb)–Liberec (szlovák)
18.55: Gent (belga)–Hoffenheim (német)

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ
12.30: Nyíregyháza Spartacus (NB II)–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
16.00: Békéscsaba (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.20: Carolina Panthers–Atlanta Falcons (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30: Szpartak Moszkva–CSZKA Moszkva (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.40: 9. szakasz, Castrillo del Val–Aguilar de Campoo, 157.7 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45: Barcelona (spanyol)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
Papp László országos bajnokság (Győr), 2. nap

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Szent Benedek RA–Swietelsky-Békéscsabai RSE, Balatonfüred

SZNÚKER
CHAMPIONSHIP LEAGUE
13.00 és 18.30: 4. középdöntő (Tv: Sport1, Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
7.00: Nur-Szultan, 4. nap (Tv: Sport2)
14.00: Bécs, 4. nap (Tv: Eurosport2) 

 

Borítókép: GettyImages 

Videók