Csütörtöki sport: Veszprém – PSG és Leverkusen Ferencváros

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, tenisz és kajak-kenu a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00: Bröndby (dán)–Sparta Praha (cseh)
21.00: Rangers (skót)–Olympique Lyon (francia)
B-CSOPORT
21.00: Monaco (francia)–Sturm Graz (osztrák)
21.00: PSV Eindhoven (holland)–Real Sociedad (spanyol)
C-CSOPORT
21.00: Leicester City (angol)–Napoli (olasz) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
21.00: Olympiakosz (görög)–Antwerp (belga)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Fenerbahce (török)
E-CSOPORT
18.45: Galatasaray (török)–Lazio (olasz)
18.45: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Olympique Marseille (francia)
F-CSOPORT
18.45: Crvena zvezda (szerb)–Braga (portugál)
18.45: Midtjylland (dán)–Ludogorec (bolgár)
G-CSOPORT
18.45: Real Betis (spanyol)–Celtic (skót) (Tv: RTL+)
18.45: Bayer Leverkusen (német)–FERENCVÁROSI TC (Tv: M4 Sport)
H-CSOPORT
18.45: Rapid Wien (osztrák)–Genk (belga)
18.45: Dinamo Zagreb (horvát)–West Ham United (angol)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: HJK Helsinki (finn)–LASK Linz (osztrák)
B-CSOPORT
21.00: Flora Tallinn (észt)–Gent (belga)
21.00: Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)–Partizan Beograd (szerb)
C-CSOPORT
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Roma (olasz)–CSZKA Szófia (bolgár)
D-CSOPORT
21.00: Randers (dán)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Jablonec (cseh)–CFR Cluj (román)
E-CSOPORT
18.45: Slavia Praha (cseh)–Union Berlin (német)
F-CSOPORT
18.45: Lincoln Red Imps (gibraltári)–PAOK Szaloniki (görög)
18.45: Slovan Bratislava (szlovák)–FC Köbenhavn (dán)
G-CSOPORT
18.45: Mura (szlovén)–Vitesse (holland)
18.45: Rennes (francia)–Tottenham Hotspur (angol)
H-CSOPORT
16.30: Kajrat Almati (kazah)–Omonia Nicosia (ciprusi)
18.45: Qarabag (azeri)–Basel (svájci)

SZERB SZUPERLIGA
9. FORDULÓ
16.30: Topolyai SC–Napredak

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
Péntek, 2.20: Washington Football Team–New York Giants (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Férfi Bajnokok Ligája, első szakasz
B-csoport (Wels), 2. forduló
19.00: PTE-PEAC–Wels (osztrák)

BILIÁRD
16.00 és 22.30: US Open Pool, 4. nap (Tv: Sport1, Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
9.40: előfutamok
17.00: középfutamok
18.30: paraverseny döntők

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45: Telekom Veszprém–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)
20.45: Flensburg (német)–Barcelona (spanyol)

TENISZ
WTA-TORNA
11.00 és 19.00: Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók