A tokiói olimpia 11. versenynapja képekben

Kopasz Bálint olimpiai bajnoki címétől egészen Lőrincz Tamás olimpiai aranyérméig.

A tokiói olimpia 11. versenynapja igazán éremgazdagra sikeredett magyar szempontból.

Kezdődött a kajak-kenu pályán, ahol először Kopasz Bálint aranyérmének örülhettünk K1 1000 méteren. Ugyanezen a versenyen, a szám másik magyarja, Varga Ádám ezüstérmet nyert, egy óriási hajrával. Nem sokkal ezután a Kozák Danuta, Bodonyi Dóra kettős bronzérmet szerzett.  Majd a vitorlázó Berecz Zsombor szerzett egy ezüstérmet a Finndingi hajóosztályban. Azonban a nap ekkor még nem ért véget.

A női vízilabdázók mérkőzésével egyidőben Lőrincz Viktor döntőbe jutott a birkózószőnyegen 87 kg-ban. Bátyja, Tamás 77 kg-ban olimpiai bajnoki címet szerzett.

Hogy mi is történt 2021.08.03-án?  A szavak helyett beszéljenek a képek.