Bronzérmet nyertek pólósaink, dán diadal Szerbiában - A nap hírei

Lemaradtál a nap legfontosabb sporthíreiről? Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.

A magyar férfi vízilabda-válogatott 12-9-re legyőzte Olaszországot az eindhoveni vízilabda Eb bronzmeccsén, így a 2008-as pekingi olimpia után újra érmet nyert egy világversenyen. Bővebben itt!

A dánok 21-18-ra verték a házigazda szerbeket a férfi kézilabda Európa-bajnokság döntőjében. Bővebben itt!

A horvátok 31-27-re verték a spanyol válogatottat a szerbiai férfi kézilabda Európa-bajnokság bronzmérkőzésén. Bővebben itt!

A szerb férfi vízilabda-válogatott nyerte az eindhoveni Európa-bajnokságot: Dejan Udovicic tanítványai a vasárnapi fináléban 9-8-ra nyertek a montenegróiak ellen. Bővebben itt!

A címvédő, a világranglistán éllovas és első helyen kiemelt szerb Novak Djokovic nyerte a férfi egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon. Bővebben itt!

Tavasszal a Kecskemét színeiben játszik Csizmadia Csaba - adta hírül a Kecskeméti TE-Ereco honlapja. Bővebben itt!

Az Európa-bajnoki nyolcadik magyar férfi kézilabda-válogatott Norvégia együttesével játszik majd a júniusi világbajnoki pótselejtezőben. Bővebben itt!

Megnyílt a lengyel-ukrán labdarúgó Európa-bajnokság nyitómeccsének otthont adó varsói Nemzeti Stadion, a vasárnapi nyitókoncertekre a nagy fagy ellenére kígyózó sorokban várnak az érdeklődők. Bővebben itt!

A 100 kg-os Farkas Bálint ötödikként zárt vasárnap az olimpiai kvalifikációs cselgáncs Világkupa-sorozat tbiliszi állomásán. Bővebben itt!