Csütörtöki sport: Horvátország - Magyarország EB selejtező

UTE–Corona Brasov az Erste Ligában.


FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐ
7. FORDULÓ
E-CSOPORT
20.45: Horvátország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
C-CSOPORT
18.00: Fehéroroszország–Észtország (Tv: Sport2)
20.45: Hollandia–Észak-Írország (Tv: Sport2)
E-CSOPORT
20.45: Szlovákia–Wales (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20.45: Ausztria–Izrael
20.45: Észak-Macedónia–Szlovénia
20.45: Lettország–Lengyelország
I-CSOPORT
16.00: Kazahsztán–Ciprus
20.45: Belgium–San Marino
20.45: Oroszország–Skócia

VB-SELEJTEZŐ
ÁZSIA, 2. SZAKASZ
A-CSOPORT
14.00: Kína–Guam
16.00: Szíria–Maldív-szigetek
B-CSOPORT
10.30: Ausztrália–Nepál
18.00: Jordánia–Kuvait
C-CSOPORT
15.30: Irán–Kambodzsa
18.00: Irak–Hongkong
D-CSOPORT
14.00: Üzbegisztán–Jemen
19.00: Szaúd-Arábia–Szingapúr
E-CSOPORT
15.00: Banglades–Katar
17.00: Omán–Afganisztán
F-CSOPORT
12.35: Japán–Mongólia
16.30: Kirgizisztán–Mianmar
G-CSOPORT
13.00: Vietnám–Malajzia
18.00: Arab Emírségek–Indonézia
H-CSOPORT
13.00: Dél-Korea–Srí Lanka
18.00: Libanon–Türkmenisztán

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉSEK
14.00: Brazília–Szenegál
20.00: Koszovó–Gibraltár
20.45: Szerbia–Paraguay

FÉRFI FUTSAL NB I
7. FORDULÓ
19.00: Rubeola FC–Haladás
19.00: DEAC–Aramis SE

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Péntek, 2.15: New England Patriots–New York Giants (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00: UTE–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
D-CSOPORT
19.00: Kristianstad–Schaffhausen (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Váci KSE
NŐI NB I
18.00: Szent István SE–Siófok KC, Monor
NÉMET BAJNOKSÁG
22.45: THW Kiel–Nordhor-Lingen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ELŐSZEZON
13.00: Los Angeles Lakers–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1105 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
6.30: Sanghaj (Tv: Digi Sport 2)
WTA-TORNA
5.00: Tiencsin (Tv: Digi Sport1)
6.55: Tiencsin (Tv: Digi Sport3)
9.00: Tiencsin (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
CHINA OPEN
13.55: női páros (Tv: M4 Sport)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
16.00: női egyéni összetett, döntő

Videók