Dzsudzsák gólpasszal debütált a Dinamóban

Moszkva, Luzsnyiki Stadion. V: Vilkov
CSZKA: Csepcsugov, Berezuckij, Ignasevics, A. Berezuckij, Sennyikov, Honda (Aldonyin, 45.), Wernbloom, Mamajev (Necid 83.), Oliseh (Toszics 63.) – Doumbia, Musa.

Dinamo: Berezovszkij, Wilkshire, L. Fernández, Granat, Lomics, Szamedov (Kuranyi 47.), Szemsov, Juszupov (Szapeta 77.), Dzsudzsák – Voronin, Kokorin.

Gól: Doumbia (3.), ill. Szemsov (75.)

Dzsudzsák végigjátszotta a mérkőzést, melyen gyorsan megszerezték a vezetést a hazaiak, a 3. percben Doumbia emelte át a játékszert a kapus fölött, 1-0..

Az első félidő további részében is inkább a hazaiak domináltak, a Dinamo főképp kontrákra rendezkedett be. A magyar légióst kevésszer hozták játékba társai, a 23. percben pedig kezezésért kapott sárgalapot Dzsudzsák. Pontatlan és hibákkal teli volt a játék, újabb gól már nem született a játékrészben.

A fordulás után sem változott sokat a játék képe, főleg a hazaiak próbálkoztak támadásokkal, de Kuranyi beállításával feljöttek a vendégek, és a 75. percben Dzsudzsák remekül tekert középre, ahol érkezett Szemsov, és a sarokba fejelte a labdát, 1-1.

Első mérkőzésen rögtönn egy gólpassz, remek bemutatkozás Dzsudzsák részéről, reméljük, hogy a gólok is érkeznek majd a folytatásban.