Dzsudzsák gólpassza továbbjutást ért a PSV-nek – videó

A 8. percben Hutchinson próbálkozott egy lövéssel, de próbálkozása elakadt a Rangers védőjében.

A 14. percben Dzsudzsák beadását követően Lens juttatta a labdát a Rangers kapujába. 1-0

A 29 percben Dzsudzsák hatalmas ziccert hibázott el. 8 méterről fölé rúgta a labdát.

A 43. percben Bougherra került helyzetbe egy sarokrúgás után, de maradt a PSV vezetés.

A 47 percben Lens próbálkozott 16 méterről, de lövése nem jelentett veszélyt a Rangers kapujára.

A 60. perctől kezdve a Rangers sorra dolgozta ki a helyzeteit. Edu 7 méterről lőhetett kapura, de gól ezúttal sem lett a helyzetből.

A 62. percben hihetetlen kavarodás volt a PSV kapujánál, többször is gólt szerezhetett volna a skót csapat, a holland alakulatot Hutchinson kezezése mentette meg a góltól. A Rangers nem kapott 11-est.

A 68. percben Toivonen próbálkozott, de maradt az 1-0

a 74. percben Dzsudzsák szabadrúgása jelentett veszélyt a Rangers kapujára, a magyar válogatott játékos centiket tévedett. Pár perccel később ismét Dzsudzsák próbálkozott. A középpályás elemi erővel rúgta meg a labdát, ami a kapufán csattant.

A PSV a két mérkőzés alapján megérdemelten jutott tovább.

Rangers (skót) – PSV Eindhoven (holland) 0-1 (0-1)
Rangers: Alexander – Whittaker, Foster (Healy, 86.), Weir (Naismith, 46.), Bougherra, Papac – Barley, Davis, Edu, Wylde – Lafferthy (El-Hadji Diouf, 66.)
PSV: Isaksson – Pietres, Bouma, Marcelo – Engelaar, Hutchinson – Dzsudzsák, Tamata, Lens – Berg (Bakkal, 66.), Toivonen
Gólszerző: Lens (14.)
Sárga lap: Bougherra (73.), illetve Engelaar (84.)