Dzsudzsák fél gólpassz és döntetlen, Huszti pad és vereség – videó

A mérkőzést a 94. percben nyerte meg a Youbg Boys, mely az utolsó 30 percet emberelőnyben játszhatta végig.

Az első helyzet Danny előtt adódott, de a portugűl középpályás lövésébpl nem született gól.

A 19. percben Kerzhakov próbálkozott, de lövését szögletre ütötte Wölfli kapus. A pontrúgásból a belga Lombaerts feelt a Young Boys kapujába, vezet a Zenit. 0-1

Az orosz csapat próbálta kihasználni, hogy a svájci csapatot megfogta egy picit a gól, de a portugál Danny lövése nem volt veszélyes a kapura.

A 31. percben a svájci csapat védője Nef próbálkozott meg egy fejessel, de elkerülte az orosz kaput.

A 37. percben Doubai jó 30 méterről próbálkozott meg egy lövéssel, bátor dolog volt, de csapata számára haszontalan.

Két perccel később Degen próbálkozott 17 méterről, ez a lövés, már veszélyesebb volt.

A 43. percben Lazovics próbálkozhatott lövéssel, de a próbálkozása elkerülte a kaput. A félidőben az orosz csapat vezet 1-0-ra.

Nagyszerűen kezdte a második félidőt a Young Boys, ugyanis a 46. percben Lulics kiegyenlített. 1-1

Két perccel rá, már a vezetést is megszerezhette volna a svájci csapat, de Lulics próbálkozása ép híján elkerülte a kaput.

A 69. percben Bystrovot kiállította a bíró, miután megkapta második sárgalapját is. Érdekesség, hogy a 44. percben állt be a játékos.

A kiállítást megpróbálta kihasználni a hazai csapat, előbb a 73. percben Raimondi, majd a 83. minutumban Jamal próbálta bevenni Malafeev kapuját.

A 94. percben a csereként beállt Mayuka betalált és megnyerte a mérkőzést a svájci csapat számára. 2-1

Young Boys (svájci) – Zenit (orosz) 2-1 (0-1)
Young Boys: Wölfli – Nef, Dudar (Raimondi, 59.), El Jamal, Affolter, Degen – Sutter, Doubai, Lulics, Costanzo (Mayuka, 83.) – N’Tsama
Zenit: Malafeev – Bruno Alves, Anyukov, Lombaerts (Fernando Meira, 54.), Hubokan – Danny, Shirokov (Semak, 79.), Denisov, Ionov, – Lazovic (Bystrov, 44.), Kerzhakov
Gólszerző: Lulics (46.), illetve Lombaerts (20.)
Sárga lap: Bystrov (45.), Danny (53.)
Piros lap: Bystrov (69.)

Hihetetlen mérkőzést játszott egymással a két csapat, ahol az első félidőt a Lille, a másodikat a PSV  nyerte meg és igazságos döntetlennel ért véget a találkozó.

A találkozót első nagy helyzetéből rögtön gól született, a Lille középpályása Gueye talált be Isaksson kapujába. 1-0

A 16. percben egy sarokrúgás után Berg fejelhetett kapura, veszélyes volt, de gól nem lett a helyzetből.

A 24. percben Vandam kísérletezett egy távoli lövéssel, de nem lett belőle veszély.

A 31. percben egy jobb oldali beadás után a brazil de Melo fejelt a PSV kapujába. 2-0

A 42. percben, még volt egy kis kavarodás a Lille kapuja előtt, de Berg ezt nem tudta kihasználni.

A 47. percben 16 méterről eresztett meg egy lövést a franciák védője Chedjou, de gól nem született.

Három perccel később a hatalmas mezőnyfölényben játszó Lille próbálkozott, de Dumont lövéséből nem lett semmi.

A 61. percben a PSV megtalálta a francia kapuhoz vezető utat, de Berg elkapkodta a helyzetet.

A 76. percben a hazai szurkolók, már Gólt kiáltottak, de Isaksson hatalmas bravúrral hárította Cabaye próbálkozását.

A 83. percben Dzsudzsák Balázs szöglete után Bouma talált Landreau kapujába. Éledezett a holland remény. 2-1

Rögtön a középkezdés után megszerezte a labdát a PSV, majd Toivonen is gólt szerzett, egy perc alatt kiegyenlített a Eindhoven. 2-2

A 90. percben Dzsudzsák, majdnem megszerezte a győzelmet a holland csapatnak, de maradt a 2-2-tő.

Lille (francia) – PSV (holland) 2-2 (2-0)
Lille: Landreau – Rozenhal, Debuchy (Beria, 76.), Emerson, Chedjou – Vandam (Cabayye, 70.), Dumont, Obraniak, Gueye – Frau (Gervinho, 83.), de Melo
PSV: Isaksson – Rodríguez, Peters, Bouma (Marcelo, 86.), Manolev – Engelaar (Wuytens, 68.), Hutchinson, Dzsudzsák – Lens (Bakkal, 67.), Berg, Toivonen
Gólszerző: Gueye (6.), de Melo (31.), illetve Bouma (83.), Toivonen (84.)
Sárga lap: Obrianak (13.), Frau (51.), Rozehnal (79.), Chedjou (88.) illetve Pietres (53.), Engelaar (65.), Bakkal (93.)