Egyéb sportok

Döntetlen a román-magyar Eb-selejtezőn, Hamilton nyerte az időmérőt – A nap hírei

Labdarúgás: A Manchester United már jó ideje érdeklődik a Borussia Dortmund világbajnok német védője, Mats Hummels iránt, és a Fichajes.net értesülése szerint nagy ajánlatot tehet érte az angol klub. Bővebben itt!

Torna: Az olimpiai bajnok Berki Krisztián aranyérmet nyert lólengésben szombaton a tornászok nanningi világbajnokságán. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Barcelona az első intézmények között állt ki a döntéshez való jog mellett – közölte a klub egy pénteki nyilatkozatban. Bővebben itt!

Forma-1: A világbajnoki pontversenyben vezető Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat el az első helyről. Bővebben itt!

Tenisz: A korábbi és a jelenlegi világelső csatáját Roger Federer nyerte Novak Djokovic ellen a 6,52 millió dollár (1,56 milliárd forint) összdíjazású sanghaji keménypályás férfi tenisztorna szombati elődöntőjében. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Melbourne City sztárja, David Villa góllal mutatkozott be az ausztrál élvonalban, ő alakította ki az 1-1-es végeredményt a Sydney FC ellen. Bővebben itt!

Kosárlabda:
A Szolnoki Olaj férfi kosárlabdacsapata Vojvoda Dávidnak a dudaszó pillanatában dobott hárompontosával nyert a bosnyák Aleksandrovac ellen szombaton a regionális Adria Ligában. Bővebben itt!

Labdarúgás: A magyar labdarúgó-válogatott Dárdai Pál új szövetségi kapitány bemutatkozó mérkőzésén 1-1-es döntetlent ért el a nagy rivális románok otthonában az Európa-bajnoki selejtezősorozat szombati játéknapján. Bővebben itt!