Magyar foci

Döntetlen a félidőben Budafokon

Történelmi találkozóra készült a 74 év után az NB1-be jutó Budafok együttese a Kisvárda elleni mérkőzésen.

A mérkőzésen hatalmas szél, és telt ház volt.

""

Fotó: Sport365.hu/ Patkós Imre

A találkozót a Budafok kezdte jobban Takács beadása után maradt éppen hogy lemaradt a budafoki támadó.

A Budafok továbbra is bátran játszott nem ijedt meg ellenfelétől.

A 13. percben már megszerezte a vezetést a Budafok. Oláh Bálint szerzett labdát aki Kovácshoz paszolt,  aki belőtte azt a kapuba. (1-0)

Egy perccel később válaszolhatott volna a Kisvárda, de Póser jól mozdult ki a kapujából.

Négy perccel később egyenlített a Kisvárda. Egy szabálytalanságnak tűnő szituáció után Viana indult meg, aki a hosszúba lőtt. Pósernek esélye sem volt. (1-1)

A gól megfogta az újoncot, a 23. percben Kovácsréti elöl mentett Margitics.

A 33. percben egy beadást követően kellett mentenie a Kisvárdának. Kiegyenlített találkozót láthatunk a Budafok nem ijedt meg az ellenfelétől.

A félidő végefelé is maradt a kiegyenlített játék a csapatok nem bírnak el egymással az első félidőben.

A 43. percben egy beadást követően Póser jött ki a kapujából.

A szünetben Budafok-Kisvárda 1-1

Borítókép: Sport365.hu/ Patkós Imre