Egyéb sportok

Diósgyőrben nyert a Fradi, kikapott a Chelsea – A nap hírei

""

Kosárlabda: A bajnok Miami Heat, a Los Angeles Lakers és az Oklahoma City Thunder is kikapott az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján. Bővebben itt!

Jégkorong: A Washington Capitals a sérült Alekszandr Ovecskin nélkül 7–0-ra nyert a Philadelphia Flyers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. Bővebben itt!

Atlétika: Berlin adhat otthont a 2018-as szabadtéri atlétikai Európa-bajnokságnak az Európai Atlétikai Szövetség (EAA) szombati döntése szerint. Bővebben itt!

Tenisz: A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) egy évre kizárta Tunéziát a Fed Kupából, mivel az egyik válogatott játékosnak megtiltották, hogy pályára lépjen izraeli riválisa ellen egy októberi Challenger-tornán. Bővebben itt!

Forma-1: A Red Bull istálló ausztrál pilótája, Mark Webber szerezte meg a Forma 1-es Abu Dzabi Nagydíj első rajtkockáját a ma délután rendezett időmérő edzésen, az első sor másik pozíciójából csapattársa, Vettel rajtolhat. Bővebben itt!

Labdarúgás: Kijött a gödörből a Ferencváros labdarúgócsapata az OTP Bank Liga 13. fordulójában, a Diósgyőr otthonában rendezett mérkőzésen, ugyanis a zöld-fehérek 4-1-es győzelmükkel elhozták a három pontot az acélvárosból. Bővebben itt!

Labdarúgás: Továbbra is menetel a Bayern München a labdarúgó német bajnokságban, ezúttal a Hoffenheim otthonából hozta el a három pontot a listavezető. A Schalke 04 Szalai Ádám találatával nyert a fővárosban a Hertha ellen. Bővebben itt!

Kézilabda: A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-24-re kikapott a világbajnok spanyoloktól a januári Európa-bajnokságra készülő csapatok barátságos mérkőzésén Debrecenben. Bővebben itt!

Labdarúgás: A sereghajtó Kaposvár idei első hazai sikerét aratva meglepetésre 1-0-ra legyőzte a listavezető Videotont a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának szombati játéknapján. Bővebben itt!

Kosárlabda: A Szolnoki Olaj hazai pályán kilenc ponttal verte a szerb Radnicski Kragujevacot a férfi kosárlabda Adria Liga 6., szombati fordulójában. Bővebben itt!

Tenisz: A harmadik helyen kiemelt spanyol David Ferrer legyőzte a világelső szintén spanyol Rafae Nadalt a párizsi tenisztorna elődöntőjében Bővebben itt!

Tenisz: Babos Tímea bejutott a döntőbe az 50 ezer dollár összdíjazású torontói női Challenger tenisztornán. Bővebben itt!

Kézilabda: Az esélyesebbnek tartott Érd 22-20-ra kikapott Veszprémben a női kézilabda NB I szombati mérkőzésén. Bővebben itt!

Kézilabda: A címvédő Győri Audi ETO KC esélyeshez méltóan könnyedén nyert a vendég német Thüringer HC ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája szombati fordulójában, és ezzel bejutott a középdöntőbe. Bővebben itt!

Tenisz: A harmadik helyen kiemelt ausztrál Samatha Stosur nyert az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova ellen, és a román Simona Halep után bejutott a döntőbe a 750 ezer dollár (159,3 millió forint) összdíjazású Bajnokok Kupája női tenisztornán Szófiában. Bővebben itt!