Denny Hamlin a hétvége legnagyobb nyertese

Texasban államban, azon belül is a Fort Worth városában felépített oválpályán versenyeztek a hétvégén a Sprint kupa szériájának mezőnye. Idén hatodik alkalommal rendeztek ezen a helyszínen futamot és első alkalommal nyert olyan autó, mely Toyota erőforrást használ. Az időmérő edzésen a legjobb időt Elliot Sadler (Richard Petty Motorsports) szerezte meg. A három nagy közül Jimmie Johnson a 17., Kevin Harvick 26. és Denny Hamlin a 30. időt autózta. A futamon 334 kört (806,3 km) kellett, hogy megtegyenek a versenyzők, ezt a távot 3 óra 36 perc alatt teljesítették. A verseny során 14 alkalommal változott a vezető kiléte, az utolsó éllovas Denny Hamlin volt, aki a 30. helyről nyerte meg a texasi futamot. A pontversenyben élen álló Jimmie Johnson csak a kilencedik helyen végzett, míg Kevin Harvick a hatodik helyen fejezte be a futamot. Hamlin idei nyolcadik győzelmének köszönhetően harminchárom pontos előnnyel újra ő vezeti a pontvadászatot Johnson előtt.