Német foci

Bundesliga: Nem hozott gólt a Freiburg – Hoffenheim találkozó

A Bundesliga 31. fordulójának utolsó mérkőzésén a kiesés elől már minden bizonnyal megmenekülő Freiburg az európai kupaindulásban reménykedő Hoffenheimet fogadta.

Az első helyzetek a Freiburg előtt adódtak, a Hoffenheim legnagyobb lehetőségét az első félidőben a hátvád Andreas Beck hagyta ki, aki a lesre játszó védők mögé befutva helyzetben találta magát, azonban lövése mellé szállt.

""

A második félidő is hazai fölényt hozott, folytatva a tavaszi jó formát. A második félidő legnagyobb helyzete Daniel Caligiuri előtt adódott, aki éles szökgból lőtt kapufát, szerencsétlenségére azonban a labda kfielé pattant. A mérkőzés végén mindkét fél előtt adódott még egy-egy helyzet, de gól nem született, maradt a 0-0.