Bundesliga: Huszti cseréje gólt lőtt, Szalai nem kapott lehetőséget

""

A vendégek magyar játékosa kezdő volt, de a szünetben lecserélték. A helyére beállt Alexander Meier egyenlített, a szintén csereként pályára lépett Aymen Barkok pedig a 90. percben megszerezte a győztes gólt.

A brémaiak sorozatban negyedik bajnoki mérkőzésüket veszítették el, a frankfurtiak viszont öt forduló óta veretlenek. Az Eintracht legutóbb 2013 őszén tudott győzni a Werder vendégeként.

A harmadik helyezett Hoffenheim hazai pályán meglepetésre csak döntetlent ért el a sereghajtó Hamburg ellen a német labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A magyar válogatott Szalai Ádám nem lépett pályára a Hoffenheimben a mezőnyben egyedüliként továbbra is nyeretlen HSV ellen.

Werder Bremen–Eintracht Frankfurt 1–2 (Grillitsch 38., ill. A. Meier 52., Barkok 90.)
Hoffenheim–Hamburger SV 2–2 (S. Wagner 45+1., Zuber 49., ill. Kosztics 28., N. Müller 61.)