Magyar foci

Budaörsön győzött a Videoton II

Jó iramban kezdte a találkozót a listavezető Videoton II ellen a hazai csapat. Több veszélyes akciót is vezettek, melyeket azonban egészen a 34. percig nem koronázott siker. Majd nagyot fordult a világ Budaörsön alig néhány perc alatt.
Az első félidő hajrájához közeledve viszont egy keresztlabdát követően Kiss Tamás lőtt Somodi kapujába. A gól felébresztette a fehérváriakat, akik még a szünet előtt egyenlíteni tudtak. Máté egyéni akciója, és zseniális megmozdulását követően máris döntetlent mutatott az eredményjelző. A középpályás egy esernyő csellel becsapta védőjét, majd aztán elhelyezett Kozma mellett. 1-1. A második játékrész eleje, tapogatózó játékot hozott, melyből a partjelző nem, csak a Vidi II eszmélt. A játékvezető segítője ugyanis nem vette észre Babos Barnabást, aki lesen álldogált és úgy rúghatta a kapuba a labdát. 1-2. Öt perccel később a teljesen összezuhanó hazaiak megkapták a kegyelemdöfést, ráadásul saját csapattársuktól. Egy kis szögletet követően Gyurcsó tüzelte kapura a labdát, ami egy hazai lábon megpattanva talált utat a kapuba. 1-3.

A végén, ugyan még mindkét oldalon voltak helyzetek, de gólt már egyik csapat sem tudott szerezni, így maradt a magabiztos vendég siker.

Budaörs – Videoton II 1-3 (1-1)