Brazil tehetséget igazolt a Real, Hanga Magyarországon táboroztat – Déli hírek

""

Labdarúgás: A Real Madrid élt opciós jogával és szerződtette Casemirót, a Sao Paulo 21 éves labdarúgóját. Bővebben itt!

NHL: Dallas Eakins lett az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Edmonton Oilers vezetőedzője. Bővebben itt!

Atlétika: Zahorán Ádám 123,7 kilométeres összteljesítménnyel a második helyen ért célba azon a Stuttgart közelében 16. alkalommal lebonyolított 12 órás ultramaratoni futóversenyen, amely Németország egyik legrangosabb ilyen rendezvénye. Bővebben itt!

Kosárlabda: A tavalyi után ismét tehetségkutató edzőtábort tart vasárnap Hanga Ádám, a spanyol Manresa magyar válogatott kosarasa. Az eseménynek ezúttal Körmend ad otthont. Bővebben itt!

Jégkorong: A francia bajnok Rouen jégkorongcsapatában folytatja pályafutását Vas János. Bővebben itt!

Tenisz: A tizedik helyen kiemelt Grigor Dimitrov hétfő este nagy csatában, három szettben nyert az izraeli Dudi Sela ellen, ezzel bejutott a legjobb 32 közé a 780 ezer euró összdíjazású londoni füves pályás tenisztornán. Bővebben itt!