Nikolai Signevich 95. percben szerzett fejes góljávalegyenlített a Fradi. A döntetlen azt jelenti, hogy a magyar csapat a csoportja harmadik helyén végzett, így nem jutott tovább az Európa-Liga kieséses szakaszába.

End of the game. Draw with 1:1 between Ludogorets and Ferencvaros#Ludogorets #Ferencvaros #LudogoretsFerencvaros pic.twitter.com/wzY4LIiQr8

— PFC Ludogorets 1945 (@Ludogorets1945) December 12, 2019

A bolgár bajnok Jody Lukoki találatával a 24. percben szerezte meg a vezetést, majd a csereként beállt Nyikolaj Szignyevics az utolsó pillanatban egyenlített. Így a Ludogorec nyolc ponttal zárt másodikként a hozzá hasonlóan továbbjutott spanyol Espanyol mögött, míg a Ferencváros a magyar pontrekordot beállítva héttel harmadik lett a négyesben a sereghajtó CSZKA Moszkvát megelőzve.

Szerhij Rebrov együttese győzelemmel első magyar csapatként vette volna sikerrel a csoportkört. Így viszont hétből eddig egyszer sem sikerült túlélni ezt a szakaszt a magyar kluboknak, amelyek 2004 óta egyszer sem élték meg a tavaszt az európai kupasorozatokban.

Az El első kieséses fordulójának párosítását hétfőn sorsolják.

Az FTC egy győzelemmel, négy döntetlennel és egyetlen vereséggel, a továbbjutásért az utolsó játéknapig harcban állva harmadikként zárt az UEL csoportkörének H-csoportjában.

A szurkolókon most sem múlt semmi.

Megérkezik a Fradi-tábor a Ludogorec Arénába

A Ferencvárosi Torna Club szurkolói hazai pályát teremtenek az Európa Liga csoportmérkőzésen.

Borítókép: Fradi.hu
Videó, fotó: Üllői százhuszonkilenc, Sándor Levente