Tenisz

Bombameglepetés: szupertini verte a teniszkirálynőt!

""

A korábbi világelső amerikai sztár az első játszmát még viszonylag simán, 6:3-ra nyerte 28 perc alatt, ezt követően azonban láthatóan derékfájdalmak kínozták, ellenfele, a mindössze 19 éves Stephens (akinek egyébként Serena a példaképe) kegyetlenül kihasználta a kínálkozó lehetőséget, 7:5, 6:4-gyel fordított és bejuutott élete első Grand Slam elődöntőjébe Babos Tímea egykori junior párostársa.

A másik negyeddöntőben a világelső Viktorija Azarenka egy szoros és egy sima szettben győzte le Szvetlana Kuznyecovát, és valószínűleg utána boldogan konstatálta a szállodában, hogy nem Serenával kell mérkőznie a döntőbe jutásért.

Williams egyébként tegnap nővére oldalán párosban is kiesett, miután keddi "szabadnapján" két és fél órás csatában kikaptakaz olasz Sara Errani,Roberta Vinci duótól.