Nemzetközi labdarúgás

Bombaigazolás a láthatáron: sztáredző veheti át a PSG-t

Szigetországi sajtóinformációk szerint a PSG José Mourinhót szeretné szerződtetni a csapat kispadjára, állítólag a gallok már ajánlatot is tettek a Special One-nak – írja az m4sport.hu.

 
A portugál szakembert a szerződése 2019-ig köti a Manchester United együtteséhez, de korábban egy interjúban arról beszélt, hogy biztosan nem csak az MU-t fogja irányítani az elkövetkező években.
 
A párizsi csapat mostani mestere Unai Emery, ám sajtóhírek szerint Neymar nem igazán kedveli Emery módszereit. A klub elöljárói sem ragaszkodnak a szakemberhez, hiszen egy jobb nevű vezetőedzőt akarnak alkalmazni.

Döbbenet: a PSG szupersztárja túrja ki Ronaldót a Realból? " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

Spanyol sajtóértesülések szerint a Real Madridnál azon dolgoznak, hogy megtalálják Cristiano Ronaldo utódját. Állítólag a királyi együttes elnöke, Florentino Pérez a PSG sztárját, Neymart szeretné szerződtetni a portugál csillag helyére. Neymar számára nem lenne ismeretlen a hispán pontvadászat közege, mivel 2013 és 2017 között a Real nagy riválisát, a Barcelonát erősítette.