Beadás, majd tűpontos fejes az alsóba! – Sallai Roland gólja a Köln ellen

Sallai Roland sérülését követően kezdi ismét felvenni a fonalat, ezt pedig mi sem bizonyítja jobban, mint hogy csereként beállva gólt tudott szerezni a Köln ellen.

A Freiburg mestere még nem merte a kezdőbe nevezni a magyar támadót, viszont a 66. percben csereként bizalmat szavazott neki.

Ekkor még 0-0 volt a meccs állása, viszont mindössze hat percre rá Gregoritsch megszerezte a vezetést a hazaiaknak.

A második a gól a 95. percben született, amikor egy remek beadást az érkező Sallai Roland tökéletesen megfejelt, így az becsúszott az alsó sarokba a kapus keze mellett.

Roland beállása nagyot lökött a Freiburg játékán, ami remek jelzés Streich mester irányába. Győzelmével a csapat ismét nemzetközi kupaindulást érő helyen áll.

Fotó: Christian Kaspar-Bartke/Getty Images