Barcelonai szenzáció! Pontot szerzett a Ferencváros- FRISSÍTETT EDZŐI REAKCIÓK

A labdarúgó Európa Ligában a ,magyar bajnok Ferencváros együttese az Espanyol ellen kezdte meg szereplését. A Sport365 csapata a mérkőzés helyszínén követte végig a Fradi szenzációs szereplését.

A találkozót a spanyol együttes kezdte. Az első 6 perc mezőnyjátéka után Zubkov lövését védte Diego Lopez.
A szöglet utáni kipattanóból Isael lőtt centiméterekkel a kapu mellé.

A 10. percben egy gyönyörű támadás után megszerezte a magyar bajnok. Blazic indította Isaelt, a beadás után a menteni igyekvő Javi Lopez saját kapujába talált. (0-1)

""
Javi Lopez öngóljával vezetett a Ferencváros
Fotó:Sport365.hu/Erdős Géza

Az öngól után megtáltosodott az Espanyol, egy támadást  akadályozott meg Botka, egy gyönyörű becsúszással.

A 17. percben Vargas lövését védte Dibusz bravúrral.

A  gól után megtáltosodott a katalán együttes, de helyzeteket nagyon nem tudott kialakítani.

Sőt, a 30. percben Isael passzából Zubkov lőtt mellé.

A szögletből egy csúsztatás után Kharatin fejelt kapu fölé.

A Ferencváros csapata jól játszott az első fél órában több helyzetet is kialakított.

A 32. percben azonban Granero lőtt a kapu fölé.

Egy éles kapu elé belőtt labdát követően DIbusznak kellett mentenie nagyot.

A 40. percben 67-33% volt a labdabirtoklási arány nem a magyar csapat javára, ennek ellenére a magyar csapat vezetett.
Négy perccel később Vargas lőtte a labdát az égbe 25 méterről. Így 1-0-s ferencvárosi előnnyel fordultak a csapatok.

A második félidő is ferencvárosi helyzettel kezdődött. A 47. percben Isael szabadrúgását követően Dvali fejesét kellett védenie Diego Lopeznek.

Egy perccel később az Espanyol veszélyeztetett Vargas lövése ment kapu fölé.

Az 50. percben Isael zseniális észrevétele utáni szabadrúgásból elengedett lövése csattant a kapufán.

Két perccel később egy Espanyol helyzetet védett óriási bravúrral a magyar kapus.

""
A Ferencváros szurkolói érthetően jó hangulatban vannak a mérkőzésen.

Az 58. percben szabadrúgáshoz jutott az Espanyol, amelyet Granero tekert mellé.

A megpattanó utáni szögletből Dibusz rossz kijövetele után Blazicnak kellett mentenie.

Egy perccel később azonban már jött a hidegzuhany. Egy fejest még Dibusz nagy bravúrral védett de a róla a kapufára csorgó labda után egyenlíteni tudott az Espanyol. (1-1)

A gól után a katalán csapat komoly nyomást helyezett a magyar bajnokra, több helyzetet hagyott ki az Espanyol.

A 70. percben Gulei lőtte a labdát a kapu mellé.

""
A magyar bajnok utolsó energiáit mozgósította a pontszerzésért.

Hét perccel később a Ferencváros alakított ki helyzetet. Zubkovot ugratta ki Kharatin aki elől Diego Lopez szedte fel a labdát.

Egy perccel később Dibusz rossz kimozdulása után Pedrosa lövése landolt a kapufán.

A 79. percben egy újabb beadást ütött el ismét a Fradi kapusa.

Két perccel később Calleri lövése ment el a bal kapufa mellett.

A 86. percben a csereként beállt Capuzano lőtte el a labdát a bal kapufa mellett.

Az utolsó percben Capuzano próbált kiharcolni egy büntetőt de nem adta ezt meg, így a bíró lefújta a találkozót.

A mérkőzést követő sajtótájékoztatón a két vezetőedző a következőket mondta.

Szerhei Rebrov: A második félidőben elfáradt a csapat, de ne felejtsük el, ki volt az ellenfél. Kipiheni-e a csapat a fáradtságot? Nem tudom eldönteni.

David Gallero: Nem ilyen kezdésről álmodtunk, keserédes érzések vannak bennem a találkozó miatt. A második félidőben, már azt a csapatot láttam, amelyiket szerettem volna.