Bajnokok Ligája: a rájátszás visszavágóinak összes eredménye

LABDARÚGÁS
Bajnokok Ligája, rájátszás visszavágók:

Udinese Calcio (olasz) – SC Braga (portugál) 1-1

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

25. perc: Armero gólt szerzett és így előnyhöz jutatta az Udinesét. 1-0

45. perc Egygólos olasz előnnyel zárult az első félidő, így az udinese erősítette továbbjutási esélyét az első meccsbeli 1-1 után.

45. perc: Elkezdődött a második félidő.

72. perc: A Braga egyenlített, Rúben Micael találatával így ismét nyílt lett a mérkőzés. 1-1

Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC (izraeli) – FC BATE Boriszov (fehérorosz) 1-1

1. perc: elkezdődött a mérkőzés. Lencse László újra a kezdőben.

""

45. perc: Lencse Lászlóék összecsapásán az első játékrészben nem született gól, így 0-0-val vonultak szünetre a csapatok. A BATE ezzel biztos továbbjutó.

45. perc: Kassai Viktor sípszavára elindult a második játékrész.

67. perc: Lencse László ismét gólt szerzett újdonsült csapatának, ezzel pedig a magyar játékos megszerezte a vezetést az izraeli együttesnek. 1-0

90+4. perc: A hosszabbításban egyenlített a BATE, a találatot Pavlov szerezte.

90+5. perc: 1-1-es döntetlennel zárult a Shmona és a BATE Boriszov összecsapása.

RSC Anderlecht (belga) – AEL Limaszol (ciprusi) 2-0

1. perc: elkezdődött a mérkőzés. Juhász Roland az első meccset követően, ezúttal is csereként kap szerepet.

""

45. perc: Az Anderlecht egyelőre nem tudja hazai pályán dűlőre vinni a mérkőzést, a két csapat gól nélkül zárta az első félidőt, pedig faragnia kellene az összetettbeli egygólos hátrányából a belgáknak.

45. Újabb 45 perce van Juhász Roland csapatának arra, hogy kivívja a továbbjutást, elkezdődött ugyanis a második félidő.

80. perc: Odoi helyén Juhász Roland játszik a hajrában.

81. perc: Mbokani előnyhöz jutatta az Anderlechtet. 1-0

89. perc: Yakovenkomegduplázta a belgák előnyét, és ezzel egy góllal megfordította az összesítést Juhászék csapata.

90+3. perc: Végül bravuros hajrával sikerült nyernie 2-0-ra a belga együttesnek.

Panathinaikosz FC (görög) – Málaga CF (spanyol) 0-0

45. perc: 0-0-val fejezték be az első félidőt a görögök és a spanyolok is. Ez pedig leginkább az első meccsen kétgólos sikert elkönyvelő Málagának jó.

45. perc: Elhangzott a második játékrész kezdősípszava.

90+2. perc: Nem bírt egymással a két csapat és gól nélkül fejezte be a találkozót a Panathinaikosz és a Málaga.

NK Maribor (szlovén) – NK Dinamo Zagreb (horvát) 0-1

12. perc: Megszerezte a vezetést a Zagreb, a találat Tonel nevéhez fűződik. 0-1

45. perc: A zágrábi alakulat kettős sikerre hajt, melyet már a visszavágó első játékrészében igyekezett elérni.

45. perc: A Zagreb összetettben megnyugtató, kétgólos előnnyel vonult a pályára, folytatódik a második félidő.

90+3. perc: A második játékrészben sem a vendégek, sem a hazaiak nem tudtak változtatni az eredményen, így végül a Zagreb nyerte a visszavágót is.