Bajnokok Ligája: a rájátszás utolsó visszavágóinak eredményei

LABDARÚGÁS
Bajnokok Ligája, rájátszás visszavágók:

CFR Cluj (román) – FC Basel (svájc) 1-0

1. perc: elkezdődött a mérkőzés. Vass Ádám nélkül játszik a román bajnok, a magyar légiósnak ugyanis a hétvégi Rapid Bukarest elleni összecsapáson eltörött a lábközépcsontja.

20. perc: vezetéshez jutott a hazai pályán játszó Cluj, Kapetanos talált a kapuba. 1-0

""

43. perc: tizenegyeshez jutott a Basel, a büntetőt azonban Frei elhibázta. Így marad az 1-0.

45. perc: vége az első félidőnek, melyet követően a román együttes megnuygtató 3-1-es összesítéssel várhatja a folytatást.

45. perc: elhangzott a második játékrész kezdősípszava, a tavaly a Manchester Unitedet búcsúztató Baselnek 45 perce van, hogy két gólt szerezzen a továbbjutáshoz.

90+3. perc: viszonylag eseménytelen második félidőt követően a román bajnok örülhet, mivel kettős sikerrel jutott tovább.

Celtic (skót) – Helsingborg (svéd) 2-0

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

30. perc: Hooper megszerezte a Celtic vezető találatát, a svédek kezdhetnek az eredmény után futni.

45. perc: mindössze egy találat született a skódok és a svédek csatáján, melynek a Celtic játékosai és szurkolói örülhetnek, különösen mivel a két meccs alapján már 3-0-ra vezetnek.

45. perc: a Celtic egy félidőre van a főtáblától, melyet már el is kezdtek.

88. perc: a skótok teljességgel biztosra mennek, Wanyamagólt szerzett, így már 2-0-ra vezetnek, összesítésben pedig 4-0-ra.

90+3. perc: a skótok újabb győzelemmel, simán meneteltek be a BL legjobbak közé.

Fenerbache (török) – Szpartak Moszkva (orosz) 1-1

6. perc: rendkívül gyorsan megszerezte a vezetést a Szpartak. Ari talált be a törökök kapujába. 0-1

45. perc: 3-1-es összesített vezetéssel az orosz alakulat egy stabil védekezéssel bejuthat a legjobbak közé.

69. perc: Sow egyenlített, ezzel jön fel a török együttes. 1-1

90+5. perc: Két gól született a Fenerbache és Szpartak Moszva visszavágón, de az összesítéssel utóbbi örülhet, 3-2-es sikerével.

Dinamo Kijev (ukrán) – Borussia Mönchengladbach (német) 1-2

45. perc: gól nélkül vonulhatnak szünetre a Dinamo kijev és a Borussia játékosai, de ennek talán kissé az ukránok örülnek, maradt ugyanis 3-1-es összesített vezetésük.

45. perc: Ukrajnában is folytatódik az összecsapás, a hátralévő időben két gól kellene szereznie a német együttesenek.

70. perc: Khacheridi öngóljának köszönhetően vezetést szerzett a Mönchengladbach. 0-1

78. perc: a vezetés megszerzése után beindultak a németek, Arango gólt rúgott. 0-2 Ezzel 3-3 összesítésben, de  a Dinamo áll jobban a több idegenben lőtt gól miatt.

""

88. perc: Ideye gólt szerzett a Dinamonak, ezzel ismét előny az ukránoknál.

90+4. perc: A játékvezető lefújta a találkozót, ezzel a visszavágót ugyan 2-1-re a németek nyerték, de összsítésben az ukránok a jobbaj, így a kijeviek jutottak be a főtáblára.

Lille (francia) – Köbenhavn (dán) 2-0

44. perc: még a szünet előtt megszerezte Digne a vezetést a Lillének, ezzel pedig összesítésben jelenleg 1-1 a két csapat eredménye.

45. perc: a félidő hajrájában szerzett találattal lélektani előnyben kezdheti majd a második játékrészt a Lille.

45. perc: egyelőre hosszabbítást ér a Lille gólja, de még van egy játékrésznyi idejük a csapatoknak, hogy eldöntsék a továbbjutást.

90+2. perc. Letelt a rendes játékidő, mivel pedig nem bírta eldönteni a továbbjutást a Lille és a Köbenvhavn, ezért a hosszabbításban döntenek a csapatok.

105. perc: De Melo megduplázta a Lille előnyét, ezzel pedig már továbbjutó a francia csapat.

120+2. perc: a hátralévő időben már nem változott az eredmény, így végül 2-0-ra győzött a Lille, mely 2-1-gyel ment tovább a főtáblára.