Egyéb sportok

Babosék újabb sikere az Australian Openen, Neymar sérülése – A nap hírei

""

Kerékpársport: Doppingvétség miatt kétéves eltiltást kapott Alessandro Ballan világbajnok országúti kerékpáros. Bővebben itt!

Síugrás: Elhagyhatta a salzburgi kórházat Thomas Morgenstern háromszoros olimpiai bajnok osztrák síugró. Bővebben itt!

Kézilabda: Január 31-én és február elsején Szkopjében szerepel nemzetközi tornán a magyar bajnok MKB-MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Barcelona brazil csatárának bokája a Getafe elleni, csütörtök esti spanyol Király Kupa-nyolcaddöntő visszavágóján sérült meg. Bővebben itt!

Forma-1: Bár a Hungaroring Sport Zrt. a tavalyi évet közel 100 millió forintos nyereséggel zárta, körülbelül egymilliárd forintos gyorssegélyre lenne szüksége ahhoz, hogy megfeleljen az idei sportszakmai elvárásoknak – mondta Gyulay Zolt, a társaság elnök-vezérigazgatója az MTV Ma Reggel című pénteki adásában. Bővebben itt!

Kosárlabda: A Brooklyn 17 ponttal legyőzte a pályaválasztó Atlantát az NBA csütörtöki játéknapján, a találkozóra a londoni O2 Arenában került sor. Bővebben itt!

Jégkorong: A New York Rangers hatalmas csatában 1-0-ra nyert a vendég Detroit Red Wings ellen az NHL csütörtöki játéknapján. Bővebben itt!

Dakar: A Sebestyén Sándor, Bognár József, Ungvári Miklós (Toyota) alkotta csapat az 52. idővel ért célba csütörtökön az autósok között Dakar-rali 11. szakaszán, s összetettben a 45. helyen áll. Bővebben itt!

Kézilabda: Véglegessé vált a magyar válogatott középdöntős programja a dániai férfi kézilabda Európa-bajnokságon. Bővebben itt!

Tenisz: Babos Tímea, oldalán a horvát Petra Marticcsal bejutott a második fordulóba az ausztrál nyílt teniszbajnokság női párosában, miután pénteken három szettben legyőzte a Dominika Cibulkova, Yanina Wickmayer szlovák, belga duót. Bővebben itt!

Tenisz: A negyedik helyen kiemelt, tavaly és 2011-ben döntős kínai Li Na mérkőzéslabdát hárítva verte Lucie Safarovát pénteken az ausztrál nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában. Bővebben itt!

Gyorskorcsolya: A hétvégén kerül sor Drezdában a rövidpályás gyorskorcsolyázók idei Európa-bajnokságára, amely a magyar válogatott számára főpróba lesz a februári szocsi téli olimpiára. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!