Magyar foci

Azeri U21-esek verték a hiányos Haladást

""

A Haladásban sérülések, betegségek és válogatottbeli kötelezettségek miatt 14 labdarúgó hiányzott. A 8. percben Fehér keresztbe passzolt labdáját Abdullajev lefülelte és védőúje mellett 14 méterről a jobb felsőbe bombázott (0:1). Az azeri fiatalok gyorsan futballoztak, a vasiak nem nagyon tudtak kibontakozni. A 41. percben egy szabadrúgáskombináció után Junnade 16 méteres lövésével már kettő volt közte. Három perc múlva Németh jobb oldali beadását Búrány lőtte öt méterről a kapuba (1:2).

Szünet után kiegyenlített küzdelem folyt, mindkét kapu előtt akadt egy-két ziccer. A vasiak töbet birtokolták a labdát ebben a játékrészben, de fölényükkel nem tudtak mit kezdeni.

"Nagyon jó ellenfél ellen remek mérkőzést játszottunk, nem érződött a fiúkon, hogy kedden két kemény edzésen vettek részt. Lehetőséget tudtam adni azoknak, akik korábban kevesebbet játszottak és meg tudtuk nézni a fiatalokat is" – értékelt Artner Tamás, a Haladás edzője.